Yıldızname Bakım Çalışmaları

Yıldızname, kişinin bazı özel bilgileri ışığında ortaya çıkarılan bir haritadır. Yıldızname bakımı yapılarak kişinin doğumundan ölümüne kadar olan zamanda başına gelebilecek olaylar hakkında bilgiler sunar. Genellikle yıldızname diğer fal yöntemleri ile karıştırılır. Ancak yıldızname bir fal yöntemi değil aslında tamamen gerçek bilgilere dayanan kesin sonuçlar veren bir yöntemdir.

Yıldızname’den en çok Osmanlılar döneminde yararlanılmıştır. Oldukça yaygın şekilde uğraşılan Yıldızname, günümüze kadar gelmiştir. Yıldızname, diğer fal yöntemleri gibi bakılmaz. Yıldızname bakımı yapılırken herhangi bir materyale ihtiyaç duyulmaz. Kişinin doğum yılı, saati, ismi gibi birçok bilgi üzerine yıldızname bakımı yapılır.

Yıldızname bakımı nasıl yapılır?

Yıldızname bakımı, ciddiye alınması gereken, eğlencelik olarak düşünülmeyecek hatta diğer fal yöntemleriyle bir tutulmayacak bir ilimdir. Yıldızname, cifir ilmi, ebcet hesabı, dua gibi birleşimlerle yapılan bir yöntemdir. Gerçek anlamda yıldızname bakımı oldukça zor ve zahmetli bir çalışmadır. Konusunda uzman, ehil sahibi, tecrübesi olan kişiler tarafından bakılması oldukça önemlidir. Konu hakkında herhangi bir bilgisi ve birikimi olmayan kişiler tarafından bakılması diğer fal yöntemleri gibi fal olmaktan öteye gidemez.

Yıldızname bakınının amacı, yıldıznamesine bakılan kişinin üzerinde kötü bir etkinin olup olmadığı, negatif enerjilerin olup olmadığını anlamak, kişinin hayatında oluşan, oluşacak olan olumsuzlukları analiz etmek ve bunların çözümü için gerekli bilgileri oluşturmaktır.

Yıldızname bakımı yapılırken, yıldızların gökteki konumları, hareketleri çok önemlidir. Yıldızların konumlarının insan üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Bu yüzden yıldıznameye bakılırken yıldızların konumu ön plana çıkartılarak hesaplamalar yapılır ve yıldızname bakımı yapılır.

Yıldızname’den neler öğrenilebilir?

  • Yıldızname bakımı ile kişinin karakter yapısını, doğduğu günden öleceği güne kadar olabilecek olayları görme imkanına sahip olursunuz.
  • Evlilik hayatında yaşayabileceklerinizi öğrenme imkanı bulursunuz.
  • Üzerinizde büyü olup olmadığını, nasıl çözümlenmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Uğurlu günlerinizi, sayılarınızı, cinlerin musallat olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Yıldızname bir tedavi şekli ya da diğer fal türleri gibi bir fal hiç değildir. Çok ciddi bakım gerektiren, özen ve dikkatle yapılması gereken bir uygulamadır. Bu yüzden metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan yıldızname bakımı çalışması alabilir, hayatınızdaki önemli noktaları, gizli kalmış detayları öğrenme imkanı bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =