Yıldız Yükseltme Çalışmaları

Astrolojiye göre her insanın gökyüzünde bir yeri vardır ve bu yeri yıldızların konumları belirler. Yıldızlar, insanların geleceğini belirleme konusunda bize birçok bilgi verir. Yıldızlar etrafında bulunan birçok çakra yıldızınızı yükseltir ya da küçültür. Bu yüzden birçok kişi yaşadığı olumsuzlukları yıldızım çok düşük gibi kelimelerle açıklarlar. Çoğu negatif olaylar üst üste gelmeye başlayınca da bu olumsuzluklar yıldız düşüklüğüne yorulur.

Yıldız düşüklüğü nedir?

Yıldız düşüklüğü, çakraların gücünün azaldığı zamanlarda ortaya çıkan bir durumdur. Yıldızınızın etrafında toplanan düşük seviyeli çakralar yıldızınızın da düşmesine sebep olur. Bu durumda kişi kendini hem enerjisiz hem de psikolojik olarak çökmüş hisseder. Birçok talihsiz ve şanssız olay üst üste gelmeye başlar.

Yıldız düşüklüğü yükseltilebilir mi?

Havas ilminin önemle üzerinde durduğu konulardan biri yıldızlardır. Yıldızlar belli zamanlarda en yüksek seviyesine ulaşırken belli zamanlarda düşmeye başlar. Düşük olduğunu anlamak oldukça basittir. Yıldızı düşük olan kişilerin büyü etkisine girmesi oldukça kolaylaşır. Yıldız düşüklüğü yaşayan kişi çok daha kolay olumsuz olaylarla karşılaşabilir, negatif enerjileri her zaman daha yoğunluktadır. Yıldızı düşük olan insanların sıklıkla esnemeleri, uyku haline geçmeleri, birçok olumsuz olaylarla karşı karşıya kalmaları olağandır. Özellikle depresyona girmek, güzel giden durumlarda mesela bir nişan bir söz gibi durumlarda yüzük atmak, iyi giden ilişkilerin bozulması yıldız düşüklüğünden oluşabilmektedir.

Bir kişinin yaşadığı olaylar sürekli olumsuz oluyorsa hayatında iyi giden birçok şey belli sürelerde negatif enerjiler yayıyorsa yıldız düşüklüğünden bahsedilebilir. Böyle bir durumda yıldız yükseltme çalışmaları yapılabilir.

Yıldız yükseltme için uygulanabilen bazı yöntemler vardır:

  • Kişinin kendini dine vermesi uygulanabilecek ilk yöntemler arasındadır.
  • Büyük günahlardan kaçınmak yıldızınızı yükseltme yollarından biridir.
  • Çoğu insan çakralarını açtırmak için yoga, meditasyon yapmayı daha uygun bulabilir.
  • Yıldız yükseltme için okunacak dualar ve yapılacak zikirler de fayda sağlayacaktır.

Yıldız yükseltmesi yapmak için okunacak birçok dua ve ayet vardır. Özellikle belli zamanlarda yapılacak dualar ise yıldızınızın yükselmesine yardımcı olacaktır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu, yıllarını Havas ilmine ve bu ilmin getirdiği mucizelere adamıştır. Yıldız düşüklüğünden şüpheleniyor ve yıldız yükseltme uygulaması yaptırmak istiyorsanız Zeynel Eroğlu’ndan yardım alabilir, istediğiniz her türlü soruyu sorarak yıldızınız hakkında önemli bilgilere ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 1 =