Nazar Çözümü Çalışmaları

Nazar, kötü enerji, kötü göz anlamına gelir. Çoğu insan başına bir talihsizlik geldiği zaman nazara geldim, kötü göz değdi, gözü değdi gibi birçok sözler söylerler. Birçok kişi nazarı çok fazla dikkate almasa bile nazar değmesi, nazar değmesinden nasıl korunması gerektiği, nazarın nasıl oluştuğu hakkında birçok bilgiyi de bilmesi gerekir. Aslında nazar denilen olay vardır ve çoğu insan buna inanmasa bile gerçektir.

Nazarın tıp açısından herhangi bir tedavisi yoktur. Çünkü tıbbi alanı ilgilendiren bir durum değildir. Ancak insanların farkında olarak ya da olmayarak başka bir insana attıkları bakış eğer kötü enerji yayıyorsa o kişi nazara gelebilir. Nazar değebilir. Her insan pozitif enerji yaymaz. Bu yüzden negatif enerjili kişilerin attıkları bir bakış sayesinde ya da düşünceleri sayesinde nazara gelme olayı yaşanabilir.

Nazarın birçok sebebi vardır. Kişilerin başarınızı çekememesi, sizin yaşadığınız hayatı hazmedememesi, sizin hayatınızın altüst olmasını istemesi gibi birçok sebebi olabilir. Sizi çekemeyen, başarınızı kıskanan insanlar yaydıkları negatif enerji sayesinde sizin nazara gelmenizi, talihsizlikler yaşamanızı sağlayabilirler.

Kimlerin nazarı değebilir?

  • Beyin dalgaları kuvvetli olan kişiler, istemedikleri insanların hayatlarını altüst etmek isterlerse nazarı değebilir.
  • Kin, nefret, haset gibi duygular besleyen insanların başka insanlara karşı nazarı değebilir.
  • Özellikle mavi gözlü ya da sarışın kişilerin nazarının değdiği halk arasında oldukça alışılmış bir kanıdır.

Nazardan korunmak için neler yapılabilir?

Nazardan korunmak için çok eski zamanlardan beri insanlar nazar boncuğu olarak adlandırılan taşlardan yararlanırlar. Bunun yanında kişinin vücuduna değecek şekilde kehribar ve akikten yapılmış takıların da nazara iyi geldiğini söylenmektedir.

Nazardan korunmak için dini inanışa göre ise Felak, Fatiha, İhlas, Nas ve Ayetel Kürsi dualarının okunmasının iyi geldiği bilinmektedir.

Nazar değmiş bir kişinin nazardan kurtulması için nazar çözümü yapılabilir. Bunun için takılan nazar boncuğu, çeşitli takılar yanında duaların yadsınamaz bir özelliği vardır. Ancak bunlardan öte olarak bu konuda bilgili, tecrübe sahibi olan kişilerin nazar çözümü çalışmalarını da göz ardı etmemek gerekir. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan istediğiniz desteği alabilirsiniz. Nazar konusunda alacağınız destek sayesinde hem nazarın etkilerinden kurtulabilir hem de nazara karşı daha başka nasıl tedbirler alınması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 3 =