Cin Çarpması

Cin çarpması, halk arasında oldukça yaygın olan ve genellikle içine cin kaçmış, cinlenmiş, cinlere karışmış gibi tabirlerle anlatılan, genelde dinden uzaklaşan, dinin gereklerini yerine getirmeyen ya da dinin yasakladığı şekilde yaşayan kişilerin başına gelebilecek bir olaydır. Cinler insanlara zarar verebilirler. Çünkü cinler hemen her yerde bulunabilirler ve insanların farkında bile olmadan kendilerine zarar verdiklerini gördüklerinde o insandan intikam almak için insanlara zarar verebilirler. Böyle bir durumda ise cin çarpması meydana gelir.

Cin çarpması nasıl anlaşılır?

  • Gelecekten çok fazla umutsuz olmak
  • Yalnızken sürekli birileri tarafından izleniyor hissine kapılmak
  • Banyo yaparken devamlı bir korku halinde olmak
  • Özellikle geceleri bir yerden geçerken korku hissetmek
  • Sabahları çok yorgun şekilde uyanmak
  • Kişinin üzerinde devamlı bir ağırlık, yorgunluk hissinin oluşması
  • Kararsızlık ve dalgınlık hali
  • Korkutucu ve garip rüyalar görmek
  • İşlerinin devamlı sekteye uğraması bir türlü başarı sağlayamamak gibi belirtileri vardır.

Cinler insanlara neden ve nasıl musallat olur?

Cinler, her insana musallat olabilirler. Ancak genellikle ruhsal ve fiziksel olarak aşırı rahatsızlığı olan kişilere, aşırı derece fallara inanan ve baktıranlara, fincanla ruh çağırma seanslarını çok fazla yapanlara, cinlerin varlığından sıklıkla söz edenlere daha fazla musallat olmaktadır.

Cinlerin en çok musallat oldukları yerler arasında banyo, tuvalet ve yatak odalarıdır. Bu yüzden banyo ve tuvalete girilirken özellikle destur denerek girilmesi gerektiği çok küçük yaşlardan beri hemen herkese öğretilir.

Halk arasında üç harfliler olarak geçen cinler, ruhsal rahatsızlıklar yanında fiziki rahatsızlıklara da sebep olabilmektedir. Aşırı baş ağrısı, çocuk düşürmek, damar tıkanıklığı, sara gibi hastalıklara da sebep olabilmektedir.

Cin çarpmasından kurtulmak için neler yapılabilir?

Cinler, insanları birçok şekilde sıkıntıya sokan varlıklardır. Cinleri göremeyiz ancak onlar bizi görebilirler. Birçok kılığa girebilir ve bize bizim görebileceğimiz şekilde görünebilirler. Cinlerden korunmak için yapılması gereken en önemli ve ilk şey Allah’a sığınmak ve ondan yardım dilemektir. Her zaman ister namaz kılarken ister dışarıya çıkarken ya da evde herhangi bir şeyle uğraşırken muhakkak Felak ve Nas sureleri okunabilir. Bu dualar büyük bir inançla okunmalı ve Allah’a sığınmalıdır.

Cinlerden korunmak, cinlerin insanlara verdiği vesveselerden kurtulmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilir ve cin çarpması ve belirtileriyle ilgili aklınıza takılan sorular hakkında geniş bilgi alabilir ve ne tür tedbirler alınması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − six =