Büyü Yapılması

Büyü, doğaüstü varlıkların yardımını alarak bazı malzemelerle yapılan ve kişileri etkisi altına alan işlem ve davranışların bütünüdür. Büyü yapılması hemen her dinde yasaktır. Özellikle İslam dini için büyünün yapılması haram kılınmıştır.

Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve birçok devirde sıklıkla büyü yapılması birçok olayda bazı insanlara yarar sağlarken yapılan kişiye de zarar vermiştir.

Büyü olduğunun belirtileri nelerdir?

  • Kendini yorgun ve halsiz hissetmek
  • Uyku esnasında aşırı terlemek
  • Korkunç rüyalar görmek
  • Gözlerde hiçbir şey yokken ağrı ve şişkinlik hissetmek
  • Ensede ağrılar oluşması
  • Uyku halindeyken dişlerin gıcırdatılması
  • Biri tarafından takip ediliyor hissine kapılmak
  • Göğüs kafesinde sürekli dinmeyen bir ağrı
  • Uykudan uyanınca kolların uyuşması hali büyünün olduğunun belirtilerinden bazılarıdır.

Büyü çeşitleri nelerdir?

Ak büyü ve kara büyü olarak ayrılan büyü çeşitleri bulunmaktadır.  Ak büyüler olarak adlandırılanlar genellikle şifa amaçlı, iyi niyet taşıyan büyüler sınıfına girer. Kara büyüler ise tamamen insanı zor duruma düşürmek, zarar vermek hatta ölümüne bile sebep olmaya kadar gidebilir.

Hemen her türlü konuda büyü yapılabilir. Kısmet açma büyüsü, dili bağlama büyüsü, eşleri ayırmak için yapılan büyü, geri döndürme büyüsü, geri getirme büyüsü, eve bağlama büyüsü gibi birçok konuda büyüler yapılabilir. Yapılan büyünün cinsine göre kullanılacak malzemeler ya da yapılacak çalışmalar her zaman farklıdır.

Büyü yapılması dinimizce yasak ve haramdır. Ancak çoğu zaman insanlar özellikle evlilikleri kurtarmak, eşlerini başka kadınlardan ya da erkeklerden uzak tutmak, işlerinin iyi gitmesini sağlamak amacıyla ya da sevenlerin kavuşması için yapılan aşk büyüsü, sevgi büyüsü gibi birçok iyiliğe yönelik büyü çeşitleri bulunmaktadır.

Herkes büyü yapabilir mi?

Herkes büyü yapmaya çalışabilir. Büyü dünyası çok karmaşık ve dikkat isteyen bir konudur. Büyü yaparken belli bir alt yapıya sahip olmak, hangi büyünün hangi konuda daha iyi olabileceğini, yararlarını ya da zararlarını bilecek kişiler tarafından yapılması önemlidir. Büyü yapma ya da büyü bozma konusunda bilgi sahibi olmayan, kulak dolma bilgilerle, oradan buradan aldığı çeşitli bilgilerle büyü yapmaya çalışan birçok kişi bunun zararlarını görmektedir.

Büyü yapılması isteniyorsa bu konuda tecrübe sahibi, alt yapısı olan kişilerden yararlanmak gerekir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan büyüler hakkında bilgi alabilir, kafanıza takılan soruları sorabilir, üzerinizde herhangi bir büyünün olup olmadığı ve çözüm yollarını bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × four =