Astroloji Analizleri

Astroloji, yıldızların nerede ve nasıl konumlandıklarıyla ilgilenen, insanları nasıl etkilediği ile ilgilenen bir ilimdir. Astrolojik haritalar sayesinde kişinin birçok bilgisine ulaşmak mümkündür. Astrolojide kişilerin doğum tarihleri önem kazanır. Bireyin doğduğu andan ölümüne kadar olan evrede oluşabilecek tüm olaylar astroloji ile analiz edilebilmektedir.

Astrolojide her burcun kendine ait evi bulunur. Bu evlerin birbirine olan etkileri insanları da etkilemeye başlar. Astrolojik analizler sayesinde kişinin mali durumu, mesleki hayatı, özel hayatı, ilişkileri, korkuları, sevinçleri, üzüntüleri, yakalanabilecekleri hastalıklar çıkarılacak doğum haritası ile ortaya çıkmaktadır.

Astroloji analizleri ile ne elde edilir?

  • Yapılacak astroloji analizi sayesinde arkadaşlık ilişkilerinizin durumunu, evlilik hayatınızın durumunu analiz ettirebilirsiniz.
  • Aile içinde yaşanabilecek olumsuzlukları görebilir ve buna göre tedbirlerinizi alabilirsiniz.
  • İş hayatınızda karşınıza çıkabilecek engelleri görebilir buna göre önlemlerinizi alarak iş hayatınızın sekteye uğramasını önleyebilirsiniz.
  • Özel ilişkilerinizin astroloji analizini çıkararak ikili ilişkilerinizin ne kadar dengeli ve uyumlu olup olmadığını keşfedebilirsiniz.

Hangi konularda astrolojik analizler yapılabilir?

Hemen her konuda astrolojik analizler yaptırabilirsiniz. Evlilik hayatınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Kaç evlilik yapacağınız, nasıl bir evliliğinizin olacağı, çocuklarınızın olup olmayacağı, kaç çocuğunuz olabileceği konusunda analiz yaptırabilirsiniz.

Özel ilişkileriniz konusunda tereddütleriniz, uyum sorunu probleminiz varsa bunları astroloji analizleri sayesinde görme imkanına sahip olursunuz. Doğum haritanıza bakılarak aşk ve evlilik analizi yaptırabilirsiniz.

İş hayatınızda mali konularda astroloji analizi yaptırabilirsiniz. Finansal analiz sayesinde yapmanız gereken ortaklıkların nasıl olacağı, ortaklık yapıp yapmamanızın doğru olup olmayacağı gibi konularda analiz yaptırabilirsiniz.

Ailevi konularda analiz yaptırabilirsiniz. Aile bireyleri arasındaki çekişmeleriniz, uyumunuz ya da uyumsuzluğunuz, aile bireyleri arasındaki problemleriniz astroloji analizleri sayesinde keşfedilebilir.

Sağlığınız ile ilgili astrolojik analiz yaptırarak olabilecek, yakalanabileceğiniz hastalıkları öğrenebilir, önceden olan bir hastalığınızın tedavi sürecinin ne kadar olacağını, nasıl gelişmeler göstereceğini yine sağlık astroloji analizi yaptırarak öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız astroloji analizleri sayesinde istediğiniz konuda astroloji analizi yaptırarak hayatınızı daha kaliteli ve sağlıklı şekilde yönlendirme imkanı bulabilir, hayatınızın gizli kalmış yönlerini keşfetme imkanı bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + two =