Gizlilik Koşulları

  • Gizlilik Koşullarını önemsiyoruz bu nedenle, zeyneleroglu.com.tr ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini koruyan ve buna saygılı olmayı ilke edinmiş bir sitedir.
  • Ziyaretçilerimiz bize gerçek kimliklerini belirtmeksizin veya belirlenebilir bir bilgi bırakmadan sitemizin tüm hizmetlerinden yararlanabilmektedir.
  • zeyneleroglu.com.tr’ye verdiğiniz yada vereceğiniz bilgiler hiçbir zaman üçüncü şahıslara verilmemektedir.
  • Sitemizdeki sistemlere e-posta adresinizi ve bazı kişisel bilgilerinizi belirterek kaydolduğunuz taktirde, bu bilgiler bir veri tabanına kaydedilmektedir.
  • Bu veri tabanında kayıtlı olan kişisel bilgileriniz ve e-posta adresiniz kesinlikle başka kuruluşlara dağıtılmaz ve e-posta yolu ile pazarlama için kullanılmaz.
  • Sistemlerimize üye olduğunuz taktirde sizin onayladığınız bilgilerin dışındaki bilgiler kesinlikle diğer üyelere açılmamaktadır. Ancak zeyneleroglu.com.tr bu bilgileri ziyaretçilerine daha iyi ve etkin hizmet vermek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilir.
  • Üyelerimiz dilediği zaman sistemden kayıtlarını kendileri silebilir. Herhangi bir şekilde kaydı silinen üyenin veri tabanlarımızda saklanan tüm bilgileri de silinir.

WEB SİTEMİZ VE ZİYARETÇİLERİMİZ YASALARLA KORUNMAKTADIR.

Lütfen kuralların tümü için ayrıca; Sitenin en alt kısmında yer alan Yasal Hizmet Sözleşmesi, Kullanım KoşullarıGizlilik Koşulları,  Telif HaklarıMesafeli Satış SözleşmesiÖn Bilgilendirme Formu,  sayfalarımızda yer  alan açıklamaları okuyunuz.

Gerek burada yer alan kurallar; gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi 0533 594 25 77 nolu Whatsapp hattımızdan bize yazabileceğiniz gibi, İletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir