Fiziksel Sorunlar

Her zaman sağlıklı bir vücuda sahip olamayız ama sağlıklı olmak için elimizden geleni yaparız. Ancak bazı zamanlar vardır ki bedende oluşan fiziksel sorunlar negatif duygularla bağlantılı olabilir. Her zaman bir doğuştan yara izi ya da bir sakatlık ya da kaza sonucu bedende oluşan fiziksel sorunlar bahsedemeyiz. Bazen bilinçaltının derinliklerine itelediğimiz bazı bastırılmış duygular fiziksel sorunlarla birleşince çok daha net ortaya çıkmaya başlar. Bu yüzden negatif bilinçaltında sakladığımız bu negatif duygularımızı çözmek ve yeniden şifa bulmak çok önemlidir.

Negatif duyguların ne gibi zararları olabilir?

Bilinçaltına itilen ve herhangi bir çözüme ulaşmayan negatif duygular fiziksel yapıya zarar verirler ve bu zararlar kişinin bazı rahatsızlıkları edinmesine yol açar.

  • Öfke duygusu kişide ağrılara ve özellikle migrene yol açabilir.
  • Korku ve güvensizlik duymak kişinin kalbinde bazı problemlere yol açabilir.
  • Kişinin herhangi bir destekten yoksun olduğunu düşünüyorsa ayak ve bacaklarda sorunlar ortaya çıkabilir.
  • Suçluluk duygusu ve utanç sedef hastalığına ve deride bazı rahatsızlıklara yol açabilir.

Tıbbın çare bulamadığı ya da yetersiz kaldığı zamanlarda fiziksel şifa terapilerinden yararlanılabilir. Regresyon terapisi ise fiziksel sorunlar için oldukça önemli bir alternatif tedavi yöntemlerinden biridir. Fiziksel ve duygusal negatif düşünceler gün yüzüne çıktığında ya da kişi bu problemlerin farkına vardığında bazı şifa yöntemlerinden yararlanabilir. Böylece alınacak bu fiziksel şifa terapileri sayesinde sizi rahatsız eden negatif duygulardan kurtularak fiziksel sorunlarınızın üstesinden çok daha kolay gelebilirsiniz.

Birçok insan kendinde beğenmediği yönlerini her zaman kamufle etme ihtiyacı hisseder. Toplum içinde yer etmek, toplumdan dışlanmamak için beğenmediği, kendinde kusur gördüğü bazı fiziksel sorunlarını farklı şekillerde saklamaya çalışır. Ancak bu saklanan sorunlar zamanla kişinin daha farklı sorunlarla yüz yüze gelmesine sebep olur.

Artık günümüzde birçok kişi fiziksel şifa terapilerini kullanmakta ve daha sağlıklı ve kaliteli yaşamı tercih etmektedir. Böylece daha önceden sizi rahatsız eden tüm negatif düşüncelerden arınmaya başladığınız zaman kendinizde kusur olarak gördüğünüz birçok fiziksel sorunun artık sorun olmaktan çıktığını görebilir ve farkındalığa ulaşabilirsiniz.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na fiziksel sorunlarınız ile ilgili fiziksel şifa terapileri hakkında aklınıza takılanları sorabilir ve bu konuda kendisinden profesyonel destek alma imkanını bulabilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − four =