Uçan Yıldızlar Tekniği Kursu

Uçan Yıldızlar Tekniği Kursu

Uçan yıldızlar tekniği, tüm Feng-Shui uygulamalarını geçerli hale getiren bir yöntemdir. Yani uçan yıldızlar hesaplaması yapılırken öncelikle binanın inşa edildiği tarih ve binanın ön cephesinden pusula yönüne doğru yola çıkılan ve özel bir formül uygulanarak hesaplanan binanın yaydığı enerji haritası çıkarılır. Uçan yıldızlar hesaplaması ne kadar güçlü olursa etrafına yayacağı pozitif enerji de o kadar güçlü olur ve insanları pozitif yönde etkiler.

Uçan yıldızlar yöntemi nasıl uygulanır?

Uçan yıldızlar yöntemi uygulanırken yedi adet Büyükayı Takımyıldızı ve 2 adet yardımcı yıldız kullanılarak hesaplanır. Çinliler, tüm yıldızları gökyüzünün evrensel saati kabul eder ve Feng-Shui’nin düzenlenmesinde çok etkili olduğuna inanırlar. Dört mevsim, beş element, ying yang değişimlerinin artması ya da azalması buna bağlıdır. Yıldızlar, Feng-Shui’de Çi yani yaşam enerjisi tipini belirler.

Uçan yıldızlar tekniği ile ne kazanırım?

  • Uçan yıldızlar tekniği eğitimi alarak içinde bulunduğunuz evin, iş yerinin natal enerji haritasını çıkarabilirsiniz.
  • Çıkardığınız haritayı okumayı ve en iyi şekilde yorumlamayı ve neler yapmanız gerektiğini öğrenirsiniz.
  • Hayatınızın aylık ve senelik etkileşimlerinin farkındalığına varır ve öğreneceğiniz bu teknik sayesinde evinizde, işyerinizde ortaya çıkacak enerjiyi daha kolay yönlendirebilir ve buna göre hareket etmeyi öğrenirsiniz.

Uçan yıldızlar 1’den 9’a kadar farklı özellikleri gösteren farklı enerji tipini sembolize eder. Mekanın natal haritası oluşturan kalıcı uçan yıldızlar binanın kuruluşunu ve ilk yerleşim tarihlerini ve etkinlikleriyle ortaya çıkan yıldızları temsil eder. Senelik uçan yıldızlar 9 adet uçan yıldızı sembolize eder ve mekan üzerinde farklı yönlerden yükseğe çıkar. Bu döngü tam dokuz sene sürer ve aynı yıldız aynı yönde size etkilerde bulunur. Aylık uçan yıldızlar ise etkisi her yöne olur ancak bir ay boyunca mekan üzerinde etkisini gösterir. Dokuz ay boyunca bu döngü devam eder. Bunların yanında günlük ve saatlik uçan yıldızlar da vardır ve bu yıldızların etkisi bir gün ya da yaklaşık iki saat boyunca bulunduğunuz mekanı bir yönü ile etkilemeye devam eder.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde alacağınız uçan yıldızlar tekniği eğitimi sayesinde siz de mekanlarınızı düzenleyebilir ve ortaya çıkacak pozitif enerjiler sayesinde hayatınızı, sağlıklı, başarılı, mutlu ve huzurlu geçirme imkanını bulabilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + fifteen =