Ofiste Feng Shui Kursu

Ofiste Feng Shui Kursu

Feng-Shui inanışı ile düzenlenen ofisler, evler, mekanlarda amaç bolluğun, bereketin, sağlığın ve mutluluğun oluşturulması ve buna göre yönlendirilmesidir. Feng-Shui genel olarak bunu amaçlar ancak kişisel ihtiyaçlara göre düzenlemek mümkün olmaktadır.

Günümüzde birçok kişi sadece evlerinde değil ofiste Feng-Shui düzenlemesi yaparak daha bereketli, bolluk içinde olan, sağlığı ve başarıyı getirebilecek ortamlarda çalışmayı tercih etmektedir. Feng-Shui hayatın her alanında uygulanabilecek çok özel felsefelerden biridir. Kariyer, sağlık, evlilik, maddiyat, aşk gibi konularda Feng-Shui oldukça yararlı olmaktadır.

Ofis ortamında Feng-Shui’nin amacı nedir?

Tıpkı evlerimizde huzuru, sağlığı, mutluluğu ve başarıyı, huzuru istediğimiz gibi işyerinde de bu unsurlara ihtiyaç vardır. Ofiste Feng-Shui’nin birçok amacı vardır;

  • Ofisinizde müşteri portföyünüzü artırmak için nasıl düzenleme yapmanızı Feng-Shui ile görebilirsiniz.
  • Yöneticilerin konum olarak ofislerde hangi bölümlerde olmalarını Feng-Shui ile bulabilirsiniz.
  • Ofis çalışanlarınızın nasıl daha verimli, nasıl daha uyumlu çalışacaklarını, bunun için neler yapılması gerektiğini Feng-Shui ile analiz edebilirsiniz.

İşyerinde başarılı olmak, kariyerinizi daha ileriye taşımak için hangi düzenlemeleri yapmanız gerektiğini, hangi masa şeklinin sizi uyumlu ve dengeli yapacağı, başarılı yapacağını Feng-Shui ile bulabilirsiniz.

Feng-Shui’de yön önemli midir?

Feng-Shui felsefesine göre her yönün kendine göre bir özelliği ve anlamı vardır. Bu özellikleri bildiğinizde mekanlarınızı bu özelliklere göre düzenleyerek daha çok başarı, mutluluk, huzur, sağlık, bolluk ve bereket bulabilirsiniz.

Feng-Shui’ye göre güney yönü şans ve kısmettir. Güneydoğu ise maddi refahı simgeler. Kariyeriniz için kuzey yönü çok önemlidir. Güneybatı yönü ise evlilik ilişkilerini, iş ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı, aşk birlikteliklerinizi etkiler.

Kuzeydoğu yönü kişisel gelişiminiz için oldukça etkilidir. Kuzeybatı hayatınızdaki yol göstericileri belirler. Seyahatleriniz, hayatınızdaki size yardımcı olan insanları simgeler. Doğu yönü aileniz, sağlığınız ve kurduğunuz arkadaşlık ilişkilerinizi yönlendirir. Batı yönü ise çocuklara aittir. Çocukların şansları ve yaratıcılıkları batı yönünde çok daha fazla aktif olacaktır. Bulunduğunuz yerde merkez ise şansınızı gösterir. Feng-Shui’ye göre tüm enerji merkez noktasından diğer noktalara dağılmaktadır.

Ofiste Feng-Shui düzenlemesi yapmak, Feng-Shui’nin inceliklerini öğrenmek, daha huzurlu, daha sağlıklı ve başarılı bir hayat istiyorsanız siz de metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan Feng-Shui’nin inceliklerini öğrenebilir, hayatınızın istediğiniz her alanında uygulama imkanına sahip olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + three =