Çevresel Feng Shui Kursu

Çevresel Feng Shui Kursu

Feng-Shui, rüzgar ve su anlamına gelen Çin’de bulunmuş uyumlu yaşama sanatıdır. Bu felsefe toprak ve gökyüzünden gelen tüm enerjileri insan üzerinde inceler, doğanın etkisini de katarak ev, işyeri gibi yerlerde nasıl daha dengeli, daha uyumlu yaşanabileceğini gösterir.

Günümüzde oldukça popüler olan Feng-Shui felsefesi, birçok insanın hayatının içinde yerini almaktadır. Daha huzurlu, daha sıcak ve mutlu evlerde yaşamak isteyen birçok kişi Feng-Shui’nin oluşturduğu bu sistem ile dekorasyon yapmakta ve yaşadıkları yerleri daha huzurlu ve yaşanabilir hale getirmektedir.

Feng-Shui ile arazi seçimi nasıl olmalıdır?

Çevresel Feng-Shui düzenlemesi yaparken evi düzenlemek kadar evin konumu yani çevresi ve bulunduğu arazi de oldukça önemlidir. Bunun yanında Feng-Shui uygulaması yaparken ait olduğunuz element grubunu bilmeniz gerekir. Feng-Shui’nin temel kurallarını üreten ve yok eden elementler oluşturur. Bu yüzden kendi elementinizi bilmeniz çevresel konumu düzenlerken önemli olacaktır. Tıpkı klasik astrolojiye göre Çin astrolojisine göre de kişilerin bir elementi ve bir burcu vardır. Bu element ve burç sizin çevresel Feng-Shui düzenlemenizde size oldukça yardımcı olacaktır.

Feng-Shui ile ne kazanırım?

  • İnsan doğanın bir parçası olduğunu kabul eden Feng-Shui felsefesinde bulunulan mekan doğada denge ve uyumu arar. Bu dengeyi Feng-Shui ile sağlayabilirsiniz.
  • Feng-Shui ile insan mekan arasında uyumsuzluk yok olur.
  • Mekan ile ne kadar uyumlu ve dengeli olursanız daha mutlu, daha başarılı ve daha sağlıklı olursunuz.
  • Kariyer ve kazancınız artar, kendinizi daha kolay geliştirebilirsiniz.

Feng-Shui felsefesine göre yaşam enerjisini su oluşturur. Bu inanışa göre çevrede bulunan dağlar, denizler, nehirler, göller kısacası çevrenizde gördüğünüz her şey temiz ve duru olmalıdır.

Feng-Shui’nin amacı nedir?

Feng-Shui’nin amacı, insanları yaşadıkları evlerde, işyerlerinde uygulanarak şans, bereket, sağlık, başarı gibi durumların en üst seviyeye gelmesi için ortamı düzenleme, daha dengeli ve uyumlu şekilde yerleştirmektir. Böylece bulunulan mekan içinde her zaman daha huzurlu, sağlıklı ve mutlu olunabilir. Hayatın hemen her aşamasında Feng-Shui uygulanabilir. Kişisel ihtiyaçlara göre de uygulanabilir olması kişilerin birçok yönden işine yaramakta ve buna göre evlerini, ofislerini, çevrelerini düzenlemektedirler.

Feng-Shui felsefesini daha iyi anlamak, evinizi, işyerinizi, çevrenizi Feng-Shui felsefesine göre düzenleyerek dengeyi ve uyumu sağlamak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan istediğiniz tüm bilgileri alabilir ve buna göre kafanıza takılan sorulara cevap bularak hayatınızı Feng-Shui’ye göre düzenleyebilirsiniz.

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + six =