Sima İhtilaç Name Kursu

Sima İhtilaç Name Kursu

Sima yani sema, bir kişi ya da birkaç kişinin bir araya gelerek çalgı çalmadan, aletsiz, müzik perdeleri kurallarına uydurmadan okuduğu kaside, şiir, ilahi ve mevlittir. Tüm bunların amacı dini, imanı güzelleştirmek ve ahlakı daha da üst seviyelere çıkarmak içindir. İhtilaçname ise vücutta herhangi bir uzvun seğirmesi anlamına gelir. Kelime manası olarak itilaç hareket etmek, oynamak anlamına gelir. Bu seğirmeler, kısa süreli olabildiği gibi uzun süreli olanları da vardır. Çoğu zaman sürekli meydana gelen seğirmeler ise sağlık ile ilgili bir konu olabileceğinden doktora görünmekte yarar vardır.

İnsan vücudunda sağ ve sol olmak üzere vücut uzuvları seğirebilir. Baş bölgesi, gövde bölgesi, bacaklar, sağ ve sol olmak üzere kısa süreli seğirmelere maruz kalabilir. Bu bölgelerde meydana gelen seğirmelerin bazı anlamları vardır. Bu anlamları bilmek ve buna göre hareket etmek önemlidir.

Sima ihtilaç name eğitimi alarak vücut uzuvlarında meydana gelen bu seğirmelerin ne anlama geldiğini anlayabilir ve buna göre hayatınızda gerekli gördüğünüz değişimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Baş seğirmesi ne anlama gelir?

Vücudun belli uzuvları bazı zamanlarda seğirmeye, oynamaya başlar. Bu seğirmeler, bize bazı şeyler anlatır.

  • Başın tepesinin üst sol kısmının seğirmesi mansıp sahibi olmaya işarettir.
  • Başın sol tarafı seğirirse nimet, refah, rahatlık işaretidir.
  • Başın tepesinin üst sağ kısmının seğirmesi büyüklüğün işaretidir.
  • Başın sağ tarafı seğirirse saadete ve devlet büyüklüğüne işaret eder.

Bazen uzuvlarımız seğirir. Bu seğirmeler çoğu zaman iyi çoğu zaman kötü olarak yorumlanır. Mesela gözün üst kapağının sağı seğirirse kötülüğe solu seğirirse iyiliğe yorumlanır. Gözün sol kuyruğu seğirirse malın artacağına gözün sağ kuyruğu seğirirse sevgi ve muhabbete işaret eder. Bu durum hemen her insanın başına gelebilir. İstem dışı olan bu seğirmelerin anlamları önemlidir. Bu anlamlara göre başınıza neler gelebileceğini anlayabilirsiniz.

Vücudunuzda meydana gelen bu seğirmelerin ne anlama geldiğini anlamak, daha bilinçli şekilde yorumlamak için sima ihtilaç name kursu alabilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na istediğiniz soruları sorabilir, bu konuda kafanıza takılan her türlü sorunun cevabını bulabilirsiniz.