Numeroloji Kursu

Numeroloji Kursu

Evrende hiçbir şey rastlantı değildir ve tüm evren düzeninin sayısal bir düzeni vardır. Evrenin bu sayısal düzenini numeroloji ile çözmek mümkündür. Çağlar boyunca numerolojiden yararlanılarak evrenin matematiksel dengesi çözülmeye çalışılmıştır. Numerolojik hesaplamalar doğrultusunda yani doğum tarihi ve isim üzerinden yapılan metotlar sayesinde birçok konuda bilgilenebilirsiniz.

Numeroloji nedir?

Numeroloji yani diğer adıyla sayıbilim, çoğu zaman tek başına çoğu zaman da astroloji yani yıldızbilim gibi yardımcı unsurlarla kişinin geleceğini açıklamaya, bulmaya çalışmadır. Numerolojiye göre evrendeki her şey sayısal mantık içerisinde gerçekleşir. Numeroloji sayesinde evrendeki tüm olayların analizini yapma imkanını bulabilirsiniz.

Numeroloji ile nasıl faydalar sağlanır?

  • Yaşam çizgisini ve kaderinizin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Numeroloji ile doğumla gelen tüm özellikleri yönlendirmeyi yapabilirsiniz.
  • Yetenek ve bu yeteneklerinizi kullanacağınız alanları keşfetmeye başlarsınız.
  • Kendinizi daha derinlemesine tanıma imkanını bulursunuz.
  • Hayatınız boyunca karşınıza çıkacak engelleri görmeye başlarsınız.
  • Hayat içinde tüm özel ilişkileriniz olsun profesyonel iş hayatınız olsun karşılaşabileceğiniz sorunları ve bunları nasıl çözebileceğinizi keşfedebilirsiniz.

Numeroloji kaynakları da uygulaması da sınırsızdır. Gerek batıl olarak gerekse toplumların bilinçaltına kadar uzanan bir mazisi vardır. Yüzyıllar boyunca insanlar numerolojinin insanlara verdiği bilgileri kullanarak birçok bilgiye ulaşmışlardır.

Numerolojide adınızın her harfine karşılık gelen bir sayı bulunur. Bu sayıların toplamı ise size kişilik özelliklerinizi verir. Doğum tarihinizden yaptığınız sayılar ise geleceğinizi göstermektedir.

Harfler astrolojiye göre hangi gruba aittir?

  • Ateş grubu harfleri “z, ş, f, g ve y” harfleridir.
  • Toprak grubu harfleri “l, m, n ve z” harfleridir.
  • Hava grubu harfleri “k, h, r, c ve j” harfleridir.
  • Su grubu harfleri ise “b, p, d, t ve s” harfleridir.

Kişinin kaderini isminde bulunan harfler dışında kişinin isminin kaç harften oluştuğu da etkilemektedir. Bu yüzden çocuklara isim verirken oldukça dikkatli olmalı ve buna göre çocuğunuzun kaderini etkileyebilecek isimler konulmamalıdır.

Numeroloji bilmini öğrenmek, kaderinizi, harflerin ve sayıların kaderiniz üzerindeki etkisini öğrenmek ve buna göre hayatınızı yönlendirmek istiyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde numeroloji kursu alabilirsiniz. Sayıların ve harflerin büyülü dünyasına adım atarak kader çizginizi öğrenebilir ve hayatınızı şekillendirebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × two =