Blog

Evde İş Yerinde Muska Bulmak

Evimizin, işyerimizin herhangi bir köşesinde muska bulmak çok sık karşılaşılan bir durumdur. Gelin ya da damadını sevmeyen kaynanalar, sevdiği insanla arasına açmaya çalışan en yakın arkadaşlar, mutluluğunda gözü olan kardeşler, rakibinin işlerinin iyi gitmemesini isteyen kişiler bu emellerine ulaşmak ve sevenleri birbirinden ayırmak için ev ya da işyerinin herhangi bir köşesine muska yerleştirerek bu emellerine ulaşabilirler.

Birçok evde yatak odasında, kapı üzerinde, eşyaların arasında, mutfak tezgahlarında giysilerin üzerinde, eşyaların üzerinde muskalar ya da farklı şeyler bulunmaktadır. Böyle durumlarla karşılaşıldığı zaman insanlar ne yapmaları gerektiğini bilemeyebilirler. Hemen bu durumdan kurtulmak için yakmak, çöpe atmak ya da başka şekillerde yok etme çabasına girerler. Bu kesinlikle yanlış bir uygulamadır.

İlk önce yapılması gereken şey sakin olmak, muska ya da büyünün ne tür olduğunu anlamak ve buna göre ne yapılması gerektiğini bilmektir. İlk önce teşhis edilen büyünün türü ya da muskanın türü sonrasında uygun olan yok etme işlemi ile muskadan ya da büyüden kurtulmalıdır.

Evinizde ya da işyerinizin herhangi bir yerinde karşılaştığınız muska ya da büyü ile ilgili son zamanlarda yaşadığınız herhangi ters giden bir olay olup olmadığına bakmalı ve yaşadığınız kötü olayları düşünerek hayatınızın bir tahlilini yapmalısınız.

Evinizde ya da işyerinizde karşılaştığınız muska ya da büyü asla yakılmamalıdır. Bunun nedeni eğer yakarsanız etkisi altında olduğunuz büyünün ya da muskanın etkilerini yok ederek kendi kendinize ilacınızın anahtarını da yok etmiş olursunuz. Yazılı kağıtları yırtmak, kesmek, çöpe atmak da etkiyi geçirmeyecek aksine etkiyi daha da fazlalaştıracaktır.

Eviniz ya da işyerinizde herhangi bir büyü ya da muska ile karşılaştığınızda bu durumdan korunmak ve yok etmek için dikkatli davranmalı ve metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek sorununuz çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bazı Bakım Türlerinde Ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir? başlıklı makalemizde bakım çeşitleri, bakım türleri ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.