Uzaktan Şifa Gönderme

Birçok insan artık birçok ilaç tedavisi yöntemi yerine şifalanma yöntemini tercih etmektedir. Şifacıdan alınacak şifa ile vücudun negatif enerjisi alınarak kişinin olaylara, hayata daha pozitif bakması ve hayatını daha kaliteli ve sağlıklı geçirmesi amaçlanır.

Şifa almak için muhakkak şifacının yanında olmak gerekmez. Bunun için uzaktan şifa gönderme uygulaması da yapılabilir. Burada önemli olan düşüncelerinizin ne kadar etkili olduğudur. Düşünceler her zaman çok etkilidir ve insanların hayatlarında birçok kapıyı açar. Düşünceleriniz ne kadar etkili ve açık olursa geçireceğiniz değişim o kadar etkili olur. Düşüncelerde daima pozitif olumlama yapılmalıdır.

Uzaktan şifa gönderme çalışması yapılırken enerji yollanacak kişinin hissetmesi gerekir. Gerçekten istenilen şeye odaklanmalı ve buna göre düşünceler yönlendirilmelidir. Burada önemli olan kişinin içinde nasıl hissettiğidir.

Uzaktan şifa göndermek için neler yapılır?

Uzaktan şifa göndermek için ilk önce her zaman olumlu düşünmeli ve göndereceğiniz kişinin bu şifayı hissetmesini sağlamalısınız.

  • İlk önce şifa gönderilecek kişi sanki avuçlarınızın içindeymiş gibi düşünerek avuç içleri kucakta bir araya getirilir.
  • Zihindeki tüm düşünceler temizlenerek pozitif enerji akışı başlatmak için reiki düşünülmeye başlanır.
  • Üç beş dakikanın ardından enerjinin durduğunu ve kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz.

Usui Reiki ile Kundalini Reiki arasında fark var mıdır?

Usui reiki ile Kundalini reiki arasında var vardır. Usui reikide eller çekildiği zaman enerji akışı durur. Kundalini reikide ise kişiye enerjiyi üç beş dakika göndermeniz gerekir.

Uzaktan şifa gönderme bir anlamda zihinsel olarak şifa gönderme de denebilir. Aradaki mesafe ne olursa olsun bu konuda ehil sahibi kişi şifa dağıtmak için şifa enerjisini gönderir. Uzaktan şifa göndermede şifacı olan kişi bilincin çok derinlerine inebilir, çakralar vasıtasıyla enerji ışınları gönderebilir. Bu çalışmaların yanında şifacı şifayı iletmek için sözel onaylamaları yaparak imgeleme sanatını da kullanarak şifa verme işlemini tamamlar.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile uzaktan şifa gönderme çalışmalarından yararlanarak daha sağlıklı daha kaliteli bir hayat sürebilir, şifa enerjisi sayesinde enerjinizin daha da arttığını görebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + fourteen =