Negatif Enerji Temizleme

Huzur, mutluluk ve sağlık bir insan yaşamının en önemli unsurlarındandır. Huzursuz, mutsuz, sağlık olmadan yaşanılan bir ortam hem ortamı hem de insanı negatif enerji ile doldurur. Bu negatif enerji ise insanların yavaş yavaş dengesini kaybetmesine ve sağlığının bozulmasına neden olur. Bu yüzden negatif enerji temizleme yapılmalı ve hem mekan hem de beden negatif enerjiden temizlenmelidir. Peki negatif enerji nasıl temizlenir? Negatif enerjiyi temizlerken neler yapılmalıdır? Bu sorular hemen herkesin belki de her zaman kendine sorduğu sorulardan biridir.

Günlük hayatta da evdeki kötü havayı almak, negatif enerjiyi dışarıya atmak için temizlik yapılır. Pencereler açılır, etraf süpürülür, mobilyalar üzerine birikmiş tozlar temizlenir. Bahar temizliği, kış temizliği adı altında birçok temizlik yapılır. Bu işlemlerin çoğu evinizde toplanan kötü enerjiyi yani negatif enerjiyi dışarı atmak ve daha huzurlu daha mutlu bir ortamda yaşamaya devam etmek içindir. İnsan bedeni için de aynı şey gereklidir. Gün boyu üzerinizde biriken negatif, kötü enerjilerin dışarı atılması ve vücudun bu kötü enerjiden temizlenmesi, arındırılması gerekir. Bu yüzden negatif enerji temizleme uygulaması yapılmalı ve vücut daha dinç daha sağlıklı daha huzurlu ve mutlu hale getirilmelidir.

Evde negatif enerji nasıl temizlenir?

Negatif enerji sadece insan vücudunda toplanmaz. Bulunulan mekanlarda da negatif enerji birikir. Ev ve işyerinde biriken negatif enerji kişinin enerjisini düşürdüğü gibi çalışma isteğini ya da günlük yapması gereken işlerin de yapılmasını engeller.

  • Bulunulan ortamda devamlı bir gerginlik varsa
  • Başka insanlar, evinize ya da işyerinize geldiğinde herhangi bir huzursuzluk, tedirginlik hissediyorsa
  • Kişilerde devamlı bir karamsarlık, huzursuzluk söz konusu ise
  • Yaşama karşı herhangi bir istek, arzu kalmamışsa ortamda negatif enerji birikmesi olması muhtemeldir.

Bir evde ya da bulunulan mekanlarda devamlı bir tartışma, kavga, gerginlik devamlı oluyorsa ve şiddetli şekilde oluyorsa bu noktalarda enerji fazlası vardır. Böyle yerlerde kişinin gerginliği ve mutsuzluğu artar, enerjisi devamlı düşüktür.

Evde negatif enerji temizlemek için birçok yol deneyebilirsiniz. Bunu yapacağınız ilk yol temizlik suyuna atacağınız bir tatlı kaşığı sirkedir. Bu sirkeli su ile evinizi ya da işyerinizi temizleyerek negatif enerjiyi atabilirsiniz. Negatif enerjinin çok fazla oluştuğu bölgelere ayna asarak enerjinin geri yansımasını sağlayabilirsiniz. Kendi üzerinizdeki enerjiyi atmak için banyo yapacağınız suyun içine sirke atarak bu su ile tüm vücudunuzu temizleyebilirsiniz. Böylece bedeninizde biriken negatif enerjiyi temizleyebilirsiniz.

İster evinizde ya da işyerinizde isterseniz kendinizde herhangi bir enerji düşüklüğü hissediyor ve kendinizi huzursuz hissediyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na istediğiniz soruları sorabilir, negatif enerji temizleme konusunda danışarak hayatınıza daha pozitif enerjili yaklaşarak mutlu, huzurlu ve sağlıklı olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 9 =