Mekan ve Ortam Analizleri

Her insan bedeninin bir enerjisi vardır. Bu enerji negatif ve pozitif enerjilerden oluşur. Buna bağlı olarak insanın zihninde olumlu ya da olumsuz her düşünce kişinin enerjisini ya düşürür ya da yükseltir. Bu yüzden yaşanılan her olayda kişilerin düşünceleri beden enerjisinin düşmesine ya da yükselmesini sağlayarak kişinin zayıf düşmesine ya da daha sağlıklı ve dinç görünmesine yol açar. Aynı şey mekan ve ortamlar için de geçerlidir. Mekan ve ortamlarda biriken negatif ve pozitif enerjiler ortamda bulunan kişileri oldukça etkiler. Kimi bulunulan mekanda daha enerjik olabilirken çoğu insan aynı mekandan hoşlanmaz ve negatif enerji yüklenmeye başlar.

Mekan ve ortam analizleri nasıl yapılır?

İnsanlar bir ışık tarafından enerji sağlar. Enerji akışının sağlanmaması insanın rahatsızlanmasına ve çeşitli hastalıkların oluşmasına izin verir. Bir mekana girerken, bir eşya alırken ya da bir evden başka bir eve taşınırken taşınılan o mekanın daha önceden geçirmiş olduğu enerjilerden kişi olarak etkileniriz. Bunun farkında olan ya da olmayan birçok kişi vardır. Görülmeyen ama birçok şekilde hissedebildiğimiz spiritüel enerjilerden pozitif ya da negatif şekilde etkileniriz.

Mekan ve ortam analizleri yapmak için uygulanan yöntemler vardır. İlk önce mekanın veya ortamın hangi enerjileri daha çok barındırdığı ölçümlenir. Mekan veya ortam analizleri yapıldıktan sonra o mekanda yaşayan kişilerin bedensel ve ruhsal olarak nasıl etkilendiği ortaya çıkarılır. Çıkan sonuçlar sayesinde kişilerin ne kadar hangi enerji ile etkilendiği çıkarılır.

Yaşadığımız ortamlarda ortaya çıkan spiritüel enerjilerden oldukça etkileniriz. Yeni bir eve gittiğinizde o evin enerjisi size negatif ya da pozitif olarak bir enerji oluşturur. Ya çok mutlu ve huzurlu olursunuz ya da sizi huzursuz eden, mutsuz olmanıza sebep olacak enerji ile etkilenirsiniz.

Bir mekana girdiğiniz o mekanın size verdiği enerji sizi ya alır götürür ya da huzursuz olmanıza sebep olur. Bu yüzden yapılacak mekan ve ortam analizleri sayesinde mekanın nasıl bir enerjiye sahip olduğunu, size vereceği pozitif veya negatif enerjiyi keşfederek hayatınızı daha mutlu ve huzurlu geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Her mekan ve o mekanın içinde bulunan eşyalar bir şekilde sizi ve yaşamınızı etkiler. Eşyaların, ortamların size verdiği enerjinin pozitif olması ve daha kaliteli bir yaşam için mekan ve ortam analizleri yaptırabilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan mekan ve ortam analizi konusunda detaylı bilgi alabilir, mekanlarınızda hangi enerjilerle yaşamınızı sürdürebileceğinizi, mekanın ve sizin pozitif enerjiyi yakalayabilmesi için gerekli olan çalışmaları yaptırabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 4 =