Feng – Shui Danışmanlığı

İnsanların hayatını değiştirmesi, yaşam koşullarını oluşturması, özel ya da mesleki yaşantısında ne tür değişiklikler yapmak istediği çok önemlidir. Özellikle Feng-Shui danışmanlığı almak için kendinizde, yaşayacağınız ya da çalışacağınız mekanda oluşturacağınız değişiklikler çok önemlidir. Doğanın insanlara sunduğu tüm özellikleri Feng-shui ile yaşamak ve yol göstermesini sağlamak için bazı değişimlerin farkında olmak ve bu değişimlere göre hayatı yönlendirmek önemlidir.

Neden Feng-Shui danışmanlığına ihtiyaç duymalıyım?

  • Herhangi bir yeni eve taşınmak ya da işyerinizin yerini değiştirmek istediğinizde
  • Hayatınızı yeni baştan düzenlemek, tüm eski yaşantınızı değiştirerek daha farklı bir yaşam alanına dönüştürmek istediğinizde
  • Mesleki hayatınızda sıradanlıktan sıkılmış, para akışının düzenli olması ya da daha sağlıklı olmasını istiyorsanız
  • Sağlığınızda herhangi bir değişim, hastalık, rahatsızlık yaşıyorsanız Feng-Shui danışmanlığı deneyimleyerek hayatınızı bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Kaderinizi bir şekilde etkileme şansına sahipsiniz. Feng-Shui ile dünya kaderinizin belli bir bölümünü yönlendirme, etkileme imkanına sahip olursunuz. Nasıl yaşadığınız, nerede yaşadığınız, hangi şartlara sahip olduğunuz ve bundan sonraki şartlarınızın nasıl olmasını gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Yaşayacağınız mekanları seçerken Feng-Shui danışmanlığından yararlanarak daha bilinçli seçimler yapabilirsiniz. Feng-Shui danışmanlığı aldığınız zaman ilk yapılacak şey detaylı şekilde çevre ve ortam analizidir. Böylece mekanda görülen ya da görülmeyen spiritüel enerjileri keşfedebilirsiniz. Bunun için mekanın planı, mekanın yaşı, mekanda yaşayan kişilerin doğum tarihleri gerekir.

Feng-Shui nerelerde kullanılır?

Feng-Shui danışmanlığını almak için isterseniz evinizi isterseniz işyeri ya da ofisinizi yönlendirebilirsiniz. Böylece ailece oturacağınız mekanla, hayatınızı geçindirmek için çalışacağınız mekanınızı da Feng-Shui ile düzenleyebilirsiniz.

Eviniz için alacağınız bir Feng-Shui danışmanlığı sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için doğru yaşam alanını seçme imkanına sahip olursunuz. Evinizde kullanacağınız renkler, eşyalar, nerelere hangi eşyaların yerleştirilmesi gerektiği gibi çalışmalar sizin ve sevdiklerinizin daha mutlu ve huzurlu olmasında önemli rol oynar. Evinizin konumuna göre yönler belirlenerek evin enerji haritası oluşturulur ve sorunlu bölgelere gereken çözümler neler olduğu keşfedilir.

İşyerinizin bereketinin artması, doğru para kazanma alanlarınızı, çalışma şeklinizi, işyerinizi nasıl planlamanız gerektiğini Feng-Shui danışmanlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan danışmanlık alabilirsiniz. Alacağınız danışmanlık sayesinde yaşadığınız alanı ve işyerinizi daha fazla pozitif enerji ile yükleyebilir ve buna göre yaşamınızı doğru şekilde yönlendirme imkanını sağlamış olursunuz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 2 =