Aura Taraması ve Temizleme

Aura, insan vücudunun yaydığı elektromanyetik alana verilen isimdir. Her insanın bir aurası vardır. Bazen vücudumuzda enerji düşer ve kendimizi yorgun, halsiz hissedebiliriz. Böyle durumlarda vücudun aura taraması ve temizleme işlemine ihtiyaç vardır. Birkaç şekilde yapılabilen aura taraması ve temizleme işlemi sayesinde vücudunuz pozitif enerji ile yüklenerek kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Çoğumuz gün içinde farkında olmadan negatif enerjiler yükleniriz. Bu negatif duygular kişinin enerjisini düşürür ve bir bakıma insanın kendisinden uzaklaşmasına sebep olur. Daha kaliteli bir yaşam sürmek daha sağlıklı olmak için bu negatif enerjilerden kurtulmak ve pozitif enerjileri yükleyerek daha sağlıklı düşünmek gerekir. Bunun için aura taraması ve temizleme yaptırmak gerekir. Aslında en doğrusu kişinin aurasını günde iki kere sabah uyandığında ve gece yatarken temizlemesidir. Bir kişinin aurası ne kadar temiz olur ve pozitif enerji ile yüklü olursa o kadar iyidir ve böylelikle negatif olumsuzluklara karşı kolay kolay etkilenmez korunma altına alınmış olursunuz.

Aura neden temizlenmelidir?

  • Aura vücudun enerji alanını çevrelemiş olan koruma kalkanıdır. Tüm gün boyunca yüklenen negatif enerjiler vücudun enerjisini düşürür.
  • Auranın sağlıklı olması insan bedeninin daha düzgün ve daha sağlıklı olmasını sağlar.
  • Aura taraması ve temizleme uygulaması yaparak pozitif enerjiyi vücuda yüklemek en doğru tercihtir.
  • Vücutta oluşan fiziki, ruhsal hastalıklar ilk önce aurada toplanır ve sonrasında bedene iner. Bu yüzden aura taraması ve temizlemesi yapılır.

Aura ne kadar temiz olursa kişi hem daha sağlıklı düşünmeye ve pozitif enerji ile dolmaya başlar hem de daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürer. Temiz bir aura kişiye her zaman pozitif enerji katacaktır. Auranın temiz olması kişiye daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlar.

Temiz bir auraya nasıl sahip olunur?

Pozitif enerji ile dolmak, daha temiz ve parlak bir aura yapısını elde etmek için çeşitli yöntemler vardır. Bunlara kısaca değinecek olursak genelde evde yapabileceğiniz bir yöntem vardır. Su dolu bir kabın içine bir tatlı kaşığı karıştırılan sirke ile tüm vücut yıkanır. Bu işlem aurayı temizler ve korur. Bunun yanında evinizin de bir aurası vardır ve bunun için adaçayı ve üzerlik yakarak evinizin içinde bulunan negatif enerjiyi de temizleyebilirsiniz. Bunun yanında çimenlerde çıplak ayakla dolaşmak, doğa ile bütünleşmek, toprakla haşır neşir olmak kendinizi toparlamak ve vücudunuzdaki negatif enerjiyi dışarıya atmakta önemli rol oynar.

Bir başka aura temizleme yöntemi ise meditasyondur. Meditasyon yaparak da auranızı temizleme yoluna gidebilirsiniz. Bunun için sessiz ve rahat edeceğiniz bir ortam seçmelisiniz. Nefesinizi derince içinize çekerek tüm göğüs ve karın bölgenizi temiz havayla doldurup içinize çektiğiniz nefesi dışarı bırakabilirsiniz. Bu işlemi günlük her zaman uygulama imkanınız vardır.

Aura taraması ve temizle işlemlerini kendiniz yapamıyor ve daha doğru ellerden doğru şekilde yapılmasını istiyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na danışabilir, aura taraması ve temizlemesi yaptırarak daha pozitif bir hayata adım atabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 5 =