Blog

Domuz Yağı, Yılan Pulu, Sabun, Ölü Toprağı İle Yapılan Büyüler

Büyüler zaten dinimizce hem günah hem de yasaktır. Ancak bazı büyüler vardır iyi niyet taşır ve yapılmasında hiçbir mani yoktur. Çünkü amaç kişinin iyiliğinedir. Bazı büyüler de vardır ki sırf kişiye zarar vermek, kötülük etmek niyeti taşır. Yuva yıkmak, aileler arasına nifak sokmak, sevenleri ayırmak için yapılan büyüler bu kötü niyetli büyülerin sadece bazılarıdır.

Domuz Yağı Büyüsü, domuz yağından yapılır ve çeşitli uygulamalar sonrasında ayırmak istenilen kişinin eşyalarına, evinin içine ya da kapının dışına sürülür. Bu işlemin ardından kısa sürede büyü etkisini göstermeye başlar.

Sabun büyüsü, çok eski tarihlerden günümüze kadar gelen büyülerden biridir. Bu büyüde asıl malzeme isminden de anlaşılacağı üzere sabundur. Ya kişinin kullandığı sabun ya da yeni bir sabun ile büyü yapılır. Bu büyü çok etkilidir ve gerçekten büyüden anlayan ve işinin ehli olan kişiler tarafından yapılırsa ölümcül dahi olabilir.

Ölü toprağı büyüsü de ya kişinin ölümüne sebep olur ya da ayırma maksadı taşır. Bu büyüyü yapmak için mezardan ölü toprağı alınır ve bazı uygulamalar gerçekleştirilir. Yapılan çalışmalar sonrasında büyü yapılmak istenen kişinin geçtiği yerlere ve yakınlarına bu ölü toprağı serpilir. Bu büyünün etkisinde olan kişi ayrılık acısını tadar.

Yılan pulu büyüsü, birbirini seven iki kişiyi ayırmak için ya da herhangi birini sevdiği, yanında olmak istediği kişiden ayırmak için yapılır. Yılan pulu büyüsüne maruz kalan kişiler birbirlerini tıpkı yılan görmüş gibi görmeye başlarlar. Birbirlerine tahammül edemez, görmek istemezler. Aynı ortamda bulunamaz ve birbirlerinden kaçmak isterler.

Bu tür kötü büyülere karşı savunmasız olmak oldukça kötüdür. Kendinizde bu tür büyülerin olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan destek almaktır. Bu büyüler hakkında detaylı bilgiyi, soru ve sorunlarınız için detaylı çözümü bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adet Kanı İle Yapılan Büyü Nedir? başlıklı makalemizde adet kanı büyüsü, adet kanı büyüsü etkisi ve adet kanı büyüsü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.