Dialog Nova

Dialog Nova – Biorezonans Cihazımız, Vücuda 3 boyutlu olarak refleksoloji noktalarından uygulama yaparak Aura, Çakra, Omurga Ve Gıda Inteloransı Ölçümü Yapar.

Bu cihazla hangi besinlerin vücutta bakteri, parazit ve virüs oluşumuna sebep olduğu ve hangi besinleri tüketerek bu gibi etkilerden kurtulacağı bulunur; aynı zamanda vücut için hangi vitamin ve mineralerin alınacağını da tarama sonrası ortaya çıkarıyoruz. Vücuttaki hangi vitaminlerin ve minerallerin eksik olduğunu yine bu cihazla tespit edebiliyoruz.

Cihaz, İnsan vücudunun ana sistemleri  üzerine çalışıyor.

Sindirim Sistemi, Dolaşım Sistemi, Bağışıklık Sistemi, Üreme Sistemi ve Endokrin sistemi. Tüm bu sistemlerde tarama yaparak hangi bölgede ne gibi bir rahatsızlık var ve bu rahatsızlığın başlangıç oktası neler bunları tarama sonucu öğrenebiliyoruz.

AYNI ZAMANDA KİŞİYE ÖZEL BİR DİYET LİSTESİ VERİYOR!

Evet, son yıllarda dünyada ve özellikle ülkemizde büyük bir artış gösteren obezite konusunda da tarama yaparak hangi bölgelerden kilo alınmış ve bu kilo alma sürecinde hangi organların zarar gördüğü, aynı zamanda zayıflama sürecinde hangi besinlerin alınması ve alınmaması gerektiğini yine Dialog Nova cihazımızla ortaya çıkarabiliyoruz. Bu tarama sonucunda danışanlarımıza en uygun besin maddelerini ve bu besinlerin ne zaman tüketileceğini ayrıntılı bir şekilde rapor olarak sunuyoruz.

Dialog Nova tarama cihazı, organların ve dokuların elektromanyetik frekanslarını tarayarak organ fonksiyonlarının durumunu saptamak üzere geliştirilmiş ve bu tarama yöntemiyle, baş, eller ve ayaklara bağlanan elektrodlar aracılığı ile vücutta bulunan tüm noktalar saptanır. Elektrodlar aracılığı ile toplanan elektromanyetik frekans bilgileri bir software ile bilgisayarda 15 000 kayıtlı normal insan değerleri ile karşılaştırılarak değerlendirilir.

Program tarama sırasında ve sonrasında organların ve sistemlerin fonksiyonel durumlarını, enerji frekansında bozukluk olan bölgeleri çeşitli renklerle tanımlayarak, ekrana yansıtır. Bu renklerle belirlenen yerlerde, normal, fizyolojik durum, az hasarlı bir hastalık, kronik ama hafif seyreden bir hastalık, yeni başlayan ancak aktif ve şiddetli bir hastalık, ya da geçirilmiş şiddetli bir hastalığın varlığı belirlenebilir. Ya da hastalığın hala ciddi bir oranda devam ettiği anlaşılabilir. Tarama sistemi, vücudun hangi bölgesinde fonksiyon bozukluğu oluştuğu veya gelecek yıllarda hangi organlarda hastalık oluşabileceği ile ilgili çok doğru tahminler verir. Hatta bu cihazla kadınların yumurtlama dönemleri belirlenerek, çocuk olma şansının etkili olduğu günler belirlenir. Aynı zamanda kromozom sayıları hesaplanarak, çocuğun kız ya da erkek olma şansını danışanımız belirleyebilir.

Her yaştaki hastalar, hamile kadınlar ve küçük çocuklar için uygulanabilir. Herhangi bir sakıncası yoktur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 + four =