Blog

Büyüyü Bozmak İçin Bir Hocaya Gitmek Doğru Mu?

Büyü bozmak hemen herkesin yapabileceği bir iş değildir. Büyünün özünü bilmeyen, hangi büyünün nasıl bozulacağından habersiz olan ya da büyü bozarım diyen şarlatan hocalara, medyumlara güvenmemek gerekir. Günümüzde birçok insan büyüyü şu kadar günde bozarım, her türlü büyüyü bozmak bizim işimiz diyen birçok insan türemiştir. Böyle insanlara güvenilmemelidir.

Büyü, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir ve geçerliliğini korumaktadır. Ancak büyünün bozulması, çözülmesi için bilmediğiniz, kesinliğinden emin olmadığınız insanlardan uzak durmalısınız.

Büyüyü bozmak ya da çözdürmek için hocaya gitmek doğru mu sorusu hemen herkesin aklında olan bir sorudur. Bu sorunun cevabı evettir. Ancak öyle her hocaya ya da medyuma gitmek doğru değildir.

Öncelikle hocalığından ve medyumluğundan emin olduğunuz insanlardan bu konuda destek almalısınız. Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyor ya da böyle bir şeyin varlığından şüphe ediyorsanız öncelikle hangi büyünün etkisinde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Bunun için karşılıklı görüşebileceğiniz, ismini, yerini, yaptığın işin hakkını vereni bulmalı ve buna göre bu tür işlemleri yaptırmalısınız. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyü ve büyü bozulması hakkında detaylı bilgi alabilir, üzerinizde herhangi bir büyü olup olmadığını anlamak ve çözümünü bulmak için karşılıklı görüşme talep edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır Mı? başlıklı makalemizde bakım çeşitleri, bakım türleri ve bakım yapılınca büyü yapıldığı anlaşılır mı hakkında bilgiler verilmektedir.