Blog

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Kişi tıbbi olarak herhangi bir çözüme bulamadığı rahatsızlığı için büyünün etkisinde olduğunu düşünebilir. Bu yüzden büyünün bozulduğunu anlaması, büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal olarak nasıl etkilendiğini merak eder. Büyü bozma işlemi gerçekleştirilirken muhakkak dikkat edilmeli ve işinde uzman olmayan deneyim sahibi olmayan kişilere asla güvenilmemelidir.

Büyünün bozulduğunu anlayabilmek için konunun uzmanına, deneyim sahibi olan kişilere başvurmak en iyi yöntemdir. Büyü bozulurken büyünün etkisinde bulunan kişilerde hem fiziksel hem de ruhsal olarak bazı etkiler oluşur.

  • Büyünün etkisinde bulunan kişide bayılmalar görülebilir. Kişi bayılma durumunda yanındakileri duyar ancak cevap veremez.
  • Ciddi migren ve baş ağrıları görülebilir.
  • Rüyalar kabus şeklindedir.
  • Kişilik bozukluğu, kararsızlık, birçok fobi edinme gibi durumlar ortaya çıkar.

Çoğu insan hayatında bazı terslikler yaşayabilir. Bu çoğu zaman kişinin gerçekten işlerinde terslik yaşaması şeklindedir kimisinde ise büyünün etkisiyle yaşanan sıkıntılardır. Hayatınızda birçok şey ters gidebilir. Bunu sadece büyüye bağlamak doğru değildir. Ancak bu tersliklerin büyüden mi yoksa gerçekten terslik olduğu için mi gerçekleştiğini bilmek, öğrenmek önemlidir.

Bu yüzden ilk yapılması gereken şey ilk önce tıbbi bir sorun ise doktora başvurmaktır. Eğer sıkıntı ve sorunlar hala geçmiyorsa o zaman işinin uzmanı, tecrübe sahibi olmuş kişilere başvurularak üzerinizde büyünün olup olmadığını, ne tür büyünün etkisinde olduğunuzu tespit ettirmek gelir.

Büyü bozdururken hangi tür büyü olduğunu tespit etmek önemlidir. Çünkü yapılan her büyünün kendine özgü ritüelleri ve aynı zamanda bozulması için işlemleri vardır. Bu zaman zarfında kişide fiziksel ve ruhsal değişimler meydana gelir. Kişi ne tür büyünün etkisinde ise büyü bozulmaya başladığı zaman sıkıntılarının geçtiğini fark etmeye başlar. Devamlı kötü giden işleri düzelmeye ve kişi rahatlamaya başlar. Ruhsal yönden ferahladığı gibi fiziki yönden de herhangi bir hastalığa sebep olmuşsa büyünün bozulmasıyla birlikte bu fiziki problemler de yok olmaya başlar.

Büyü etkisinde olduğunuzu düşünüyor ve bozulmasını istiyorsanız yıllarını metafiziğe ve astrolojiye adamış, metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu’ndan destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bazı Bakım Türlerinde Ve Büyü Yapımında Anne İsmi Neden İstenir? başlıklı makalemizde bakım çeşitleri, bakım türleri ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.