Blog

Büyüler, Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir Mi?

Büyüler, çok eski zamanlardan beri kullanılan ve günümüze kadar gelmiş negatif enerjilerden oluşur. Gerek kötülük gerekse iyilik için yapılan büyüler ne olursa olsun kişinin hayatını oldukça etkiler.

Büyü yapabilmek için doğaüstü güçleri kullanan kişiler büyüyü yaptıkları gibi aynı şekilde büyülerin bozulması için de doğaüstü güçleri kullanırlar. Yapılan her büyünün kendine özgü bir ritüeli ve kullanılan malzemesi vardır. Bu malzemeler olmadan ya da ritüeller yapılmadan büyülerin bozulması imkansızdır.

Bazı büyüleri bozmak yapılmasından çok daha zordur ve bu yüzden büyüyü bozdurmak için ehil ellere ihtiyaç vardır. Çoğu büyünün bozulması işleminde büyü yapılırken kullanılan malzemelerin dikkatli ve titizlikle bozulurken de kullanılması gerekir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar Allah’a sığınmak, Kur’an ayetleri ve Esmalar ile büyü bozdurmak vardır. Ancak bunların yanında enerjetik yöntemlerin de kullanılması gerekir.

Duaların, ayetlerin gücü asla inkar edilemez. İnsanoğlunun başına gelebilecek her türlü kötü şeyde Allah’a sığınmak ayetlerin ve duaların gücüne inanmak gerekir. Diğer yöntemler de kullanılarak büyü etkisi altında bulunan kişideki büyü bozulmaya çalışılmalıdır.

Kendinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız en kısa zamanda işinin uzmanı, tecrübe sahibi kişilere başvurmanız gerekir. Bunun için yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu’ndan destek alabilir, her türlü sorun ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? başlıklı makalemizde büyü bozmak zor mudur, büyü bozulduğunu nasıl anlarız ve büyü bozulması hakkında bilgiler verilmektedir.