Blog

Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur Mu?

Yüce Allah, insanoğlunu yarattığı gibi cin ve diğer mahlukatları da yaratmıştır. Ancak insanoğlunu diğer mahlukatlardan daha üstün kılmıştır. Bilindiği üzere büyüler cinler ile temasa geçebilen, uzman ve tecrübe kazanmış kişiler tarafından yapılır. Bunun dışında büyülerle uğraşan kişiler ya şarlatandır ya da yarardan çok zarar getirirler.

Cinler, dumansız ateşten yaratılmıştır ve hacmi, kütlesi yoktur. Ancak insanlar gibi yerler, içerler, ibadet ederler, ürerler. İnsanlar gibi Müslümanı, iyisi, Müslüman olmayanı ve kötüsü vardır. İyi grubundan olan cinler insanlara kötülük yapmazlar, zarar vermezler ve sadece ibadet ile ilgilenirler. Kötü grubundan olan cinler ise ki şeytan cin grubundandır. İnsana vesvese vermesinin yanında zarar verir, kötülük aşılar, insanı yanıltmaya çalışır.

Cinler nasıl musallat olur?

  • Kişinin aşırı korkması
  • Aşırı sevinç göstermesi
  • Cin ve ruh çağırma işleriyle uğraşanlar
  • Mistizmi yanlış şekilde kullananlar
  • Başka kişiler tarafından size uygulanan büyüler cinlerin musallat olmasına yeterlidir.

Cinlerin musallat olmasından korunmak, yaptıkları kötülüklerden sıyrılmak için bazı yollar vardır. Bu yolları bilmek ya da bilen kişilere danışarak gerekli önlemleri almak çok önemlidir. Bunun için yapmanız gereken tek şey konusunun uzmanı, tecrübe sahibi olmuş, büyülerden anlayan kişilere danışmaktır. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na her türlü soru ve sorunlarınız için başvurarak, büyüler ve doğaüstü varlıklar ile ilgili detaylı bilgiyi alabilir, hayatınızın daha rahat ve sakin şekilde geçmesi için gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cinlerin Kafiri Ve Müslümanı Var Mı? başlıklı makalemizde cin, CİNLER ve cinler hakkında bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.