Blog

Büyü, Yapan Kişiye Geri Geri Döner Mi?

Çok eski zamanlardan beri insanoğlu büyülere merak sarmış ve bazı işlerini büyüler yoluyla gerçekleştirmeye çalışmıştır. Günümüzde hala bu yöntem devam etmekte ve insanlar gerçekleşmesini istedikleri ya da hemen olmasını istedikleri şeyler için büyü yöntemini tercih etmektedirler.

Birçok insan büyü yaptırırken ya da büyülerle uğraşırken yapan kişiye geri dönüp dönmeyeceğini merak eder. Yani büyü sahibine geri döner mi? cevabı hemen herkes tarafından merak edilen bir sorudur. Büyüler genellikle kıskançlık sebebi, eşleri birbirinden ayırmak, aile içine nifak sokmak gibi konularda yapılabilir. Ne kadar bu kötü amaçlı büyüler yapılan kişileri etkisi altına alsa da er ya da geç yapan kişiye de zarar verir. Yani büyü sahibine geri döner mi sorusunun cevabı evettir.

Büyü, her zaman enerjilerle yapılan bir eylemdir. Bu yüzden özellikle kötülük amaçlı yapılan büyüler için oldukça büyük enerjilere gerek vardır. Kötülük büyüleri için bazı bedeller vardır ve bu bedeller er ya da geç ödenir. Bu bedel sayesinde büyü yerini bulur.

Şeytan, büyü ile uğraşan kişilerin en büyük dostu, yardımcısıdır. Karı koca arasına giremeyen şeytan büyüler yardımıyla bunu yaparak karı kocanın arasını açar. İnsanları doğru yolundan ayırarak, araya nifak sokarak kişilerin hayatını altüst eder. Dinimiz açısından da zaten büyü yapmak hem günah hem de haramdır. Yani yüce Allah büyüyü ve büyü yapanları sevmez. Özellikle kötülük için yapılan büyüler er geç büyüyü yapan ve yaptıran kişiye geri dönecektir.

Bir önceki yazımız olan Herkes Büyü Yapabilir Mi? başlıklı makalemizde büyü, büyü bilgileri ve büyü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.