Blog

Büyü Ve Yıldız Düşüklüğü

Yıldız düşüklüğü, kişinin dış etkenler, büyü, enerji veren varlıklardan dolayı oluşur. Kişiye nazar değmesi, cin musallatlarına maruz kalması, büyü yapılması kişinin yıldızının düşmesine sebep olur. Çoğu insan ne yaparsa yapsın ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir türlü istediği şeyi yapamaz ve işleri doğru yolunda gitmez. Böyle insanların yıldız düşüklüğü vardır. Kişiye özel bakım yapılarak yani yıldızname bakımı yöntemiyle kişinin üzerindeki yıldız düşüklüğünün sebepleri teşhis edilerek buna göre bir tedavi uygulanmaya başlanır.

Kişinin maruz kaldığı bu dış etkenler yüzünden üzerindeki negatif enerji hiçbir çaba sarf edilmediği yani kötü enerjiler üzerinden atılmadığı sürece ömür boyu devam eder. Bu yüzden kişiye yapılacak yıldızname bakımı ve konulacak teşhis ile tedavi yöntemi seçilerek kişinin yıldızının düşüklüğü giderilebilir.

Büyü-kader ilişkisi hemen her insanda bulunur. Yani kişiye büyü yapılacağı kaderinde yazılıdır. Ancak bu kaderimde varmış diyerek bunu sineye çekmek ise yanlıştır. Bunun yerine eğer böyle bir şüpheniz varsa konusunda uzman, deneyim sahibi kişilerden yardım alabilirsiniz. Kişinin yıldızının düşmesinin sebebi cin musallatlarına maruz kalması, büyü yapılması, nazar değmesi gibi durumlardır. Büyü enerjisel varlıklar yani doğaüstü varlıkların yardımı ile yapılır. Kişinin etkisi altına girdiği büyü, ne tür büyü olduğu, ne için yapıldığı ve büyüye aracılık eden cinlerin ağırlığı kişinin hayatına oldukça etki eder. Oluşan bu baskı kişiyi intihara kadar sürükleyebilir. Her derdin bir çaresi vardır. Allah sorunun karşısına muhakkak çözümünü de getirmiştir. Elbette büyünün de çaresi vardır. Ancak burada önemli olan kişinin hangi büyünün etkisinde olduğu ve nasıl bir tedavi uygulanacağıdır. Bunun için de muhakkak konusunda uzmanlaşmış, tecrübe sahibi olmuş kişilerden yardım alınması oldukça önemlidir. Yoksa piyasada bir sürü büyü bozuyorum, büzü yaparım ya da muska yazarım gibi söylemleri olan bir sürü insan bulunmaktadır. Önemli olan güvenilir olanını ve size gerçekten fayda sağlayacak, şifanızı bulmanıza yardımcı olacak kişilerden yardım almanızdır.

Büyü ve yıldız düşüklüğü hakkında herhangi bir probleminiz varsa, kafanıza takılan sorular varsa konusunda uzman, yılların tecrübesini biriktirmiş metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınızın tedavisini bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yıldız Düşüklüğü Ne Demek? başlıklı makalemizde yıldız düşüklüğü, yıldız düşüklüğü düzeltme ve yıldız düşüklüğü hangi sebeplerden olur hakkında bilgiler verilmektedir.