Blog

Büyü Ve Cinlerden Nasıl Korunmalıyız?

Büyü ve cinlerden korunmak için bazı yollar ve yöntemler vardır. İslam dinine uygun şekilde korunmanın yolu ise bazı ayetleri okumak, kişinin üzerinde muska ya da vefk şeklinde yapılmış maskotlardan taşımak ya da tılsım taşıyarak korunmaktır.

Ama tüm bunları taşımadan önce kişinin üzerinde büyü olup olmadığı, büyü varsa ne tür büyü olduğunun bilinmesi ve buna göre bu büyünün temizlenmesi, yok edilmesi gerekir. Özellikle kişinin bedenine musallat olan herhangi bir varlık varsa bu varlığın bedenden çıkarılması büyük önem taşır. Bu işi de muhakkak konusunda tecrübe sahibi, bilgi sahibi kişilerin yapması gerekir. Bilinenin aksine kişiye acı çektirerek bir bedenden cin ya da peri çıkarılmaz. Piyasada bulunan bazı kendini medyum hoca olarak tanıtan kişiler, insan bedenine musallat olmuş cinin ya da herhangi başka bir varlığın çıkarılması için tesir altında bulunan kişinin bedenine acı çektirerek, döverek cini ya da musallatı çıkaracaklarını savunurlar. Bu tamamen yanlıştır.

Büyük ve cinlerden nasıl korunmalıyız konusu oldukça önemli ve dikkat isteyen bir durumdur. Büyüden korunmak için ayetlerden Esmalardan, hazırlanacak muskalar bedende taşınmadan önce kişinin bedeninin büyüden ve cinlerden, musallattan temizlenmesi gerekir. Bunun için ilk önce büyünün iptal edilmesi ve sonrasında büyüden korunma yöntemi gelir.

  • Büyü ve cinlerden korunmak için bazı ayetler ve dualar okunabilir.
  • Her sabah ve akşam 7 adet Ayetel Kürsi, 3 adet Felak Suresi ve 3 adet Nas Suresi okunmalıdır.
  • Okunan duaların yanında kişi üzerinde muska ya da tılsım taşıyabilir.
  • Bunların yanında Allah’ı her zaman anmak, Allah’a sığınmak da kişiye büyü ve cinlerden korur.

Büyüden ve cinlerden korunmak sanıldığı kadar kolay değildir. Eğer kendinizde bir büyü etkisi görüyor ya da cin musallatının bedeninizi tutsak aldığını düşünüyorsanız vakit kaybetmeden güvenilir, işinde uzman, tecrübe sahibi metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyü ve cinlerle ilgili soru ve sorunlarınız için iletişime geçerek problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ömürlük Ve Asırlık Büyüler Var Mı? başlıklı makalemizde asırlık büyü nedir, büyü kim yapar ve büyü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.