Blog

Büyü Nasıl Bozulur?

Hemen her insan büyü nasıl bozulur sorusuna özel ilgi göstermektedir. Hem korkulan ama aynı zamanda kişilerin ilgisini çeken büyü, aslında dikkatli yapılması ve ehil kişiler tarafından yapılması gereken bir durumdur.

Büyü, kişinin enerji sistemine zarar verir. Bu yüzden tedavisi de enerjetik tedavi şeklinde yapılmalıdır. Bunun dışında yapılan hiçbir şey büyünün bozulmasına fayda etmez.

Büyü bozulurken ehil kişilerden yardım istenmelidir

Büyü, herkes tarafından yapılamayacağı gibi herkes tarafından da bozulması işleminin yapılması yanlıştır. Yanlış ellerden uygulanan büyüler gerek yapımı aşamasında gerekse bozulması aşamasında kişilere zarar verir. Bu yüzden büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı muhakkak konusunda uzman ve deneyim sahibi kişiler tarafından yapılması gerektiği şeklinde verilebilir.

Çok uzun yıllardan beri büyünün bozulması için Kur’an ayetlerinden yararlanılırdı. Ancak Kur’an ayetleri yeterli değildir. Bunun yanında büyü etkisi altında olan kişinin muhakkak enerjetik yöntemle tedavi edilmesi gerekir. Yani Allah’a sığınmak, Kur’an ayetlerinden yararlanmanın yanında kişinin üzerinde bulunan kötü enerjinin dışarı atılması ve büyünün bedenden atılması gerekir. Bunu da öyle sıradan kişilerle değil konusunda uzman ve deneyim kazanmış kişiler tarafından yapılması önemlidir.

  • Büyünün tedavisi sırasında ne tür bir büyü etkisinde olunduğu kesinlikle saptanmalıdır.
  • Yapılan çeşitli büyüler vardır ve yapılan büyülerin ne tür büyüler olduğunu tespit etmek büyü bozmada oldukça önemlidir.
  • İlk adım tamamlandıktan sonra yani büyünün ne tür bir büyü olduğu teşhisi konduktan sonra büyünün bozulması eylemi başlar. Her büyünün kendine has bozulma yöntemi ve riteülleri bulunur.

Büyünün etkisinde olduğunuzu düşünüyor ve bu durumdan kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na başvurmanızdır.