Blog

Büyü Kaldırılsa Bile Etkisi Ömür Boyu Sürer Mi?

Büyü, bazı enerjilerin yoğun şekilde insanlara gönderilerek etkilenmesidir. Ancak çoğu insan büyünün ömür boyu etkisinin sürdüğü gibi yanlış bir kanı içindedir. Ancak büyünün etkisinde olan bir kişi, büyünün etkisini ömür boyu üzerinde taşımaz.

Büyünün hayatınızdan uzaklaştırılması için kişinin ne tür bir büyü ile karşı karşıya olduğunun tespitinin yapılması gerekir. Bu tespit yapılmadan yapılacak uygulama hem yanlış olur hem de kişiye hiçbir yarar sağlamaz. Tıpkı tıbbi doktora gitmek gibi büyülerin de teşhisinin yapılması ve buna göre yok etme çalışmasının yapılması gerekir. Yapılan çalışmalar ve Allah’ın izni ile büyünün etkisinden kurtulma sağlanır.

Büyünün etkisinden kurtulmak ve bir daha büyüye maruz kalmamak için konusunda uzman, büyüler konusunda tecrübe sahibi olmuş gerçek medyum hocalardan yardım almanız en doğru tercih olacaktır. Büyünün ne tür olduğu tespit edilip yok edilme işlemi gerçekleştirildikten sonra gerçek medyum hocaların yardımıyla hazırlanan vefk ya da muskalar sayesinde kişiye korunma muskası hazırlanarak üzerinde taşıması tavsiye edilir. Böylece Allah’ın yardımıyla birlikte bu muska ya da vefk çalışmalarıyla kişi bir daha büyünün tesirine kapılmaz.

Büyüler konusunda daha fazla bilgi almak ve büyüden korunmak için yapmanız gereken tek şey tecrübeli, gerçek medyum hocalardan yararlanmaktır. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek büyüler ve büyülerden korunma konusunda yardım alarak hayatınızı büyülere karşı koruma altına almış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Tütsüler Ne İşe Yarar, Tütsü Yakılan Yere Cinler Mi Gelir? başlıklı makalemizde cin, cin nedir ve CİNLER hakkında bilgiler verilmektedir.