Blog

Büyü Kaç Günde Yapılır Ve Etki Eder?

Büyü alemi oldukça geniş ve çeşitlidir. Yapılan her büyünün kendine özgü ritüelleri ve yaparken kullanılan malzemeleri vardır. Büyü yapan kişi yaptığı büyüyü hangi niyetle yapacaksa gerçekleşme zamanı da yapılan niyete göre değişir.

Var olan her büyünün belli yapma zamanları ve gerçekleşme zamanları vardır. Bu zamanı büyüyü yapan kişi size söyleyebilir. Tabi yapılacak büyünün ehil ellerden ve tecrübe sahibi olan kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Yalan yanlış, kulaktan dolma bilgilerle yapılan büyüler sadece ve sadece yapan kişiye zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Boşu boşuna zaman kaybı ve manevi kayıp yaşanır.

Yapılan her büyü kendi içinde etki olarak kişiden kişiye değişiklik gösterir. Hangi niyetle ne büyüsü yapılıyorsa o niyete karşılık göstereceği etki ve gerçekleşme zamanı değişiklik gösterir. Yapılan büyülerin yok edilmesi de yine büyülerin içeriğine bağlıdır. Yapılan büyüyü bozmak için yine hangi malzemeler kullanılmış ise aynı malzemeler kullanılarak büyü bozulur. Ne tür büyü yapılmış ise bazen kısa zamanda bazen de uzun sürede büyü yok edilir. Etkileri yine büyünün türüne göre etkisini uzun ya da kısa vadede devam ettirir. Bazı büyüler kolay şekilde yapılır ancak bozulma zamanı biraz daha uzun sürede gerçekleşir. Bu durum ise büyüyü bozan kişinin enerji durumu ve ruhsal durumuna göre değişiklik gösterir. Büyü bozulduğunda ise kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam eder.

Büyülerle ilgili herhangi bir soru ya da sorununuz varsa, detaylı bilgi almak ve sorununuza çözüm bulmak için konusunda uzman metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek çözümü en etkili yoldan alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi? başlıklı makalemizde papaz büyüsü, papaz büyüsü bozmak ve papaz büyüsü bozulabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.