Blog

Büyü Belirli Bir Takım Enerjiler Hadimler Ve Cinler Aracılığı İlemi Yapılır?

Büyü ve büyücülük dinimizce hem günah hem de yasaktır. Ancak çok eski zamanlardan günümüze kadar büyü ve büyücülük birçok kişi tarafından denenmiş ve hala izlerini günümüzde de göstermektedir.

Büyü bazı doğaüstü varlıklar kullanılarak, bir takım enerjiler yardımı ile yapılır. Hadimler ve cinler yanında kullanılacak enerjiler büyü yapımında oldukça önemlidir. Büyüler sadece hadimler ve cinler aracılığı ile değil bazı ayetlerle de yapılabilir. Çünkü ayetlerin hem hayır hem de şer güçleri vardır. Bu gücü kullanmasını bilen kişiler büyü yapabilirler. Ancak yine de büyülerin büyük çoğunluğu doğaüstü varlıklar olan cinler ve hadimler aracılığı ile gerçekleştirilir.

İnsan vücudunun yaydığı enerji oldukça yoğundur. Bu yoğun enerji kişinin tüm vücut ve beyin fonksiyonlarına etki eder. Yapılan büyü, muska ya da benzeri şeyler kişinin vücut ve beyin fonksiyonlarını etkileyerek kişiye zarar verir. Büyünün etkisine maruz kalan bir kişinin tüm hayatını değişkenlik gösterebilir. İşi, özel hayatı, ailesi, arkadaşları kısacası tüm düzeni bozulur. Yolunda giden işleri birden bire değişmeye, bozulmaya başlar. Büyü yapıldığı zaman büyüyü yapan kişi ne tür büyü yapıyorsa buna göre görevlendirdiği cinleri, hadimleri kişiye musallat ederek o kişinin hayatının değişmesine sebep olur.

Burada Havas çalışmalarıyla büyünün birbirinden ayrılması çok önemlidir. Büyü medyum olduğunu iddia eden hemen herkes tarafından yapılabilir. Havas uygulamaları ise iyilik için yapılır ve herkes Havas üstadı olamaz. Büyü yapılırken yardım alınan hadimler ve cinler yanında kişinin kullanacağı enerji de oldukça önemlidir. Büyüler hakkında daha geniş bilgi almak, üzerinizde herhangi bir büyünün olup olmadığını anlamak için konusunda uzman, deneyim sahibi olmuş kişilerden yardım almalısınız. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu ile temasa geçerek büyüler, cinler ve kullanılan enerji hakkında geniş bilgi alabilir, bu tür sorunlarınız var ise sorununuza gerçek çözümü bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 4444 Defa Okunan Salat-ı Tefriciye Etkili Midir? başlıklı makalemizde 4444 defa okunan salat-ı tefriciye işe yarar mı, 4444 defa okunan salat-ı tefriciye ne işe yarar ve salat-ı tefriciye hakkında bilgiler verilmektedir.