Astroloji Analizleri

Astroloji çok eski çağlardan günümüze kadar gelmiş en eski ilimlerden biridir. Günümüzde insanların fal amaçlı kullandığı astroloji analizleri çok eski dönemlerde devletlerin ayakta kalabilme savaşlarında kullanılırdı. Özellikle 14-18.yüzyıllarda Osmanlı Devleti’nde sıklıkla padişahlar astrolojik analizlerden sıklıkla yararlanmışlardır.

Astroloji, gezegen ve yıldızların hareketlerine, konumlarına göre canlılar üzerinde yarattığı etkileri yorumlayan çok eski zamanlardan beri var olan bir ilimdir. Astroloji sayesinde gezegenlerin ve yıldızların konumları sayesinde kişinin üzerinde olan etkilerini inceleyerek şanslı ya da şansız zamanlarınızı, gezegenlerin ve yıldızların konumunun sizi nasıl etkileyeceğini öğrenebilirsiniz.

Astroloji analizinde neler analiz edilebilir?

 • Doğum haritası analizi
 • Batı astroloji analizi
 • İkili ilişkilerde uyum analizi
 • Kariyer analizi
 • Burçlara göre karakter analizi
 • Evlilik analizi
 • Astrolojide isim analizi
 • Sağlık astrolojisi analizi
 • Çin astrolojisi analizi
 • Doğum zamanı ve saatini öğrenme
 • Numeroloji analizi gibi astroloji analizleri bulunmaktadır.

İnsanlar astrolojiye her zaman burçların yorumları olarak bakmışlar ve bu yönde günlük burç yorumlarını okuyarak hayatları üzerinde ne tür etkisi olacağını keşfetmişlerdir. Ancak astroloji bundan çok daha fazlasıdır ve ciddi bir ilimdir.

Birçok kişi astroloji ile astronomiyi sıklıkla karıştırır. Astronomi gök cisimlerini inceler, araştırma yapar, bilimsel verilere dayanır ve kanıtı vardır. Astroloji yapılan analizler sonucunda yoruma dayalı olan ve yorumu yapan kişiye göre değişkenlik gösterir.

Günümüzde birçok kişi kariyeri olsun, özel hayatı olsun, aile hayatı olsun astroloji analizlerine göre hareket ederek çevresini oluşturmakta ve iş potansiyellerini bu analizler doğrultusunda oluşturmaktadır. Yıldız ve gezegenlerin konumları insanları birçok koşulda etkiler. Bu etkiler çoğu zaman iyi çoğu zaman da kötü olabilir. Astroloji analizleri sayesinde kişi hayatını etkileyebilecek olayları, bu etkilerden kurtulmanın yollarını keşfederek önlemlerini kolaylıkla alabilmektedir. Günümüzde astrologlar, güneşin, ayın, gezegenlerin, yıldızların hareketlerini inceleyerek bu hareketlerden insanların nasıl etkilenebileceğini araştırmakta ve buna göre yorumlarda bulunabilmektedirler.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu, yıllarını metafiziğe ve astrolojiye vermiştir. Bu konuda alacağınız bakım ve analiz çalışmaları sayesinde hayatınızı etkileyebilecek olayları rahatlıkla keşfederek kendinize daha rahat ve güzel bir yaşantı kurabilir, hayatınızdaki oluşabilecek riskleri öğrenerek hayatınızı düzene sokabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × two =