Bakım Analiz Kursları

Bakım Analiz Kursları

İnsanların merak ettiği konulardan birisi yıldızname bakımları, astroloji bilimi, tarot ve çeşitli konularda yapılan analizlerdir. Yıldızname bakımı sayesinde birçok kişi kaderinde olabilecek olayları görebilmektedir. Bakım usulleri yönünden doğum tarihi, isim ve bazı özel bilgiler sayesinde hazırlanan yıldızname ile aile, iş, evlilik hayatı, çocuk, sosyal ilişkiler hakkında, karakteriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Günümüzde birçok kişi iş kurarken ya da evlilik kararı aldığında muhakkak yıldız uyumlarına baktırarak karar verebilmektedir. Böylece evlilik hayatının ya da iş hayatındaki kuracağı ortaklığın nasıl olacağını görebilmektedir.

Hangi kurslar verilmektedir?

  • Astroloji analizi
  • Tarot okuması
  • Yıldızname bakımı
  • Kişiye özel bakım
  • İsim analizi

gibi kurslar alınabilir. Bakım ve analiz kursları sayesinde siz de kendi analizinizi yapabilirsiniz. Ancak bu konularda yine önceden belirtmek gerekir ki konusunda uzman olmayan, deneyim kazanmamış, herhangi bir tecrübesi olmayan kişilerden bu eğitimleri almak sizi oldukça zora sokacaktır. Bu yüzden bu tür eğitim alırken çok iyi araştırma yapmalı ve işi uzmanından öğrenmelisiniz.

İnsanlar artık hayatlarında huzur ve sağlık istemektedir. Bu yüzden hayatlarını daha kolaylaştıracak, önlemlerini önceden alabilecekleri konularda analiz yaptırarak bunu sağlayabilmektedir.

Fiziksel ve ruhsal durumunuzun analizi, genel kişilik analiziniz, maddi konularda analiz, kariyerinizle ilgili analizler, özel yaşantınızla ilgili analizlerden faydalanarak hayatınızı daha iyi şartlarda daha kaliteli yaşama imkanına kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey yıllarca bakım ve analiz konusunda araştırmalar yapan metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu’nun çalışmalarından ve kurslarından yararlanabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + nineteen =