AVS

Aura görüntüleme sistemi (AVS) Ruhunuzu Görün!

AVS (Aura Video Station) bilgisayarlı aura/çakra görüntüleme sistemidir.

Şu an UCLA ve North Carolina Üniversitelerinde psikolojik araştırmalarda da kullanılan AuraVS isimli bio-feedback aracılığı ile okumalar yapıyoruz. Bu okumalarda kişinin Çakra noktaları, hangi çakranın ne boyutta olduğu, hangi çakranın daha çok gelişmesi gerektiği; AURA dediğimiz eterik bedenimizin bizi koruyup korumadığı, hayatla ve insanlarla olan ilişkiler; kişinin bedensel bir sorunu varsa bu sorununun ana kaynağı ve hatta kişinin ilaç kullanıp kullanmadığına kadar aklınıza gelebilecek tüm işaretler ve kısacası Ruh ortaya çıkarılıyor.

AVS CİHAZI NASIL ÇALIŞIYOR, RUHU NASIL GÖRÜNTÜLÜYOR, BUNUN AURA VE ÇAKRALARLA NASIL BİR İLİŞKİSİ VAR?

Aura, canlıların bedenlerinden yayılan elektromanyetik enerji anlamına gelmektedir. Ruh ile bağlantısı, tamamen ruhsal anlamda enerji yayması ve ruhun o anda hangi durum içinde olduğunu tam anlamıyla ifade etmesidir.

AVS Cihazı en basit anlatımla,  kalbimizin elektriksel hareketini, ritmini, frekansını EKG cihazı ile ölçümleyebiliyorsak,  AVS ile de vücudumuzun elektromanyetik alanı yani ruhsal alanı olan Auramızı görüntüleyebiliyoruz.

AVS ile Aura ve Çakra durumlarının yanında, kişilik ve yaşam analizi raporu da elde edilir. Aynı zamanda çakra, aura, mutluluk ve enerji dengenizi analiz etmekle beraber kişiliğiniz ve yaşamınızla ilgili birçok bilgi verir.

Gelelim AVS cihazının ruhu nasıl görüntülediğine ve nasıl çalıştığına…

Aura görüntüleme cihazı sol elinizi üzerine koyacağınız elektromanyetik dalgaları saptayan bilgisayar bağlantılı bir cihazdır.

Bedeninizin etrafında bulunan elektromanyetik dalga titreşimleri sayesinde çakralarınız üzerinde bulunan enerjilerin görüntülenmesi sağlanır. Elde edilen bu veriler bilgisayar ortamında özel bir yazılım tarafından analiz edilir. Ve size yaklaşık 20 sayfadan oluşan rapor verilir. Sonrasında oluşturulan raporun analizi alınır ve yorumlanır. Tüm bu seans işlemi ortalama 45 dk. sürmektedir.

* Genel kişilik analiziniz

* Fiziksel durumunuz

* Zihinsel durumunuz

* Ruhsal durumunuz

* Sosyal Hayat Analizi

* Aşk Analizi,

* Kariyer Analizi,

* Para ile ilgili Genel Davranışlarınız

* Çevre ile olan iletişiminiz

* Hayat Felsefeniz

* Genel Sağlık Durumunuz

* Genel Duygusal Durumunuz

* Yaşam Enerjinizi motive eden etkenler

* AURA nızın kapladığı alan,

* CHAKRA Durumunuz ( Kapalı – Açık – Dağınık – Verimsiz vb.)

* Yin-Yang Dengeniz

* Cinsel Çekim

AVS’NİN FAYDASI NEDİR?

Auranızı yani bir anlamda ruhunuzu canlı olarak bilgisayar ekranından görebileceksiniz.

Chakralarınızın genel sağlıklarını ve durumlarını öğreneceksiniz.

Chakralarınızın o anda yüzde kaç enerji ile çalıştığını öğreneceksiniz.

Auranızın genişliğini, rengini ve bunun sağlıklı olup olmadığını öğreneceksiniz.

Stres durumunuzu bilimsel olarak öğreneceksiniz.

Yaşam enerjinizin odağını öğreneceksiniz,

Yaşamınız hangi alanlarında iyileştirme yapacağınız hakkında yol haritanızı ve 23 sayfalık ayrıntılı analiz raporunuzu alabileceksiniz.

Yin-Yang dengenizin durumunu öğreneceksiniz.

PEKİ BUNUN İNSANA NE GİBİ BİR KATKISI VE YARARI VAR?

Genel anlamda kişiye kendi karakterinin analizini yaparken, ruhsal boyutta ve fiziksel boyutta ne gibi ihtiyaçları var; bedensel ve ruhsal açıdan hangi tedavileri olması gerektiğini belirliyoruz. Sosyal yaşam analizi ve sosyal yaşamı ile ilgili öneriler veriyoruz. Bunun yanında insan yaşamının olmazsa olmazı Sevgi ve Aşk hakkında kişinin hayatında ne gibi eksikler var, bu eksikleri gidermek için ne yapılması gerekli; kariyer analizi, maddi olarak nasıl bir dönemde olduğu, yaşam misyonu, fiziksel ve ruhsal sağlık durumu,  Genel bir sağlık analizi, Auranın genişliği, boyutları ve hayatına etkileri, Çakraların çalışma oranı ve etkisi, Yin-Yang dengesi ve daha bir sürü şeyi sunuyoruz ve ortaklaşa çalışıyoruz.

AURA VE ÇAKRALARDAN ÇOK FAZLA SÖZ EDİYORSUNUZ. NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ BİR KONU AURA VE ÇAKRALAR?

Auralar ve çakralar vücudumuz için “pil ve şarj” benzetmesi kadar önemlidir. Pil olmayınca Şarj olmaz; şarj olmazsa pil dolmaz. Aura ve Çakralar kişinin ruhunu yansıtır. Bunların çalışması demek kişinin ruhsal, bedensel ve hatta tüm yaşamının iyi gitmesi demektir. Bundan dolayıdır bizim Aura ve Çakraları görüntülememiz … Yaptığımız analiz ruhun yansımasıdır, yani bir nevi ruhun gözler önüne serilmesidir.

Çakralar konusu ayrı bir bilim dalı hatta kitaplara sığmayacak kadar derin bilgiler içerir. Çakraların enerji merkezleri kişilerin bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlıkları üzerinde önemli etkiler yaparlar. Son yıllarda adından sıkça bahsedilen Alternatif Tıp ile yapılan çalışmalar esas olarak çakraların daha düzenli çalışmasına yöneliktir. Çakraların bu denli önemli olmasının nedenlerinden biri, çakraların herhangi birinde bir zarar oluşursa, öncelikle bu çakra ile bağlantılı organları ve sonrasında ise tüm vücudu olumsuz olarak etkilemesidir.

Günümüzde yaşanan birçok rahatsızlığın nedeni aslında kişilerin enerjilerinin düşmesine yol açan stres ve günlük hayatta yaşadıkları problemlerdir. Çakralarda bloke olmuş, aşırı artmış ya da dengesini kaybetmiş enerji, hastalığa neden olabilir. Çakraların sağlıklı bir biçimde çalışması bedensel, ruhsal ve zihinsel sağlığı olumlu yönde düzene sokacaktır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − three =