Snastri Uyum ve İlişki Astrolojisi

İkili ilişkiler, insan hayatının vazgeçilmez bir yönüdür. İnsanların birbiriyle uyumu, çekimleri, nasıl iletişim kuracakları hayat boyu oldukça önem kazanır. İki insanın birbirinden hoşlanıp hoşlanmadığı, iki insan arasında uyum ve ilişkinin nasıl olacağı, snastri uyum ve ilişki astrolojisi ile analiz edilebilir.

İki insan arasındaki ilişkilerin nasıl olacağı, çekim gücü, kişilerin itici yönleri, arada çekimin olup olmayacağı, iki kişi arasındaki ilişkinin ne düzeyde olacağı gibi bilgiler snastri uyum ve ilişki astrolojisi ile anlaşılabilir.

Snastri astrolojisi nasıl uygulanır?

Snastri uyum ve ilişki astrolojisinde iki kişinin haritası karşılaştırılarak bu kişilerin birbiriyle olan uyumu, aralarında çekim olup olmadığı, uyumlu ve uyumsuz yönleri, ilişkinin ne konumda olacağı gibi analizler yapılır.

Uyum ve ilişki astrolojisinde iki kişinin haritası çıkarılır ve bu haritaya göre Ay’ın açıları, Güneş ve Mars’ın birbiriyle yaptıkları açıları, Ay ve Venüs’ün birbiriyle yaptıkları açıları dikkatlice analiz edilir ve kişilerin arasındaki uyum ve ilişki derecesi ortaya çıkarılır. Burada dişi gezegenler Ay ve Venüs, eril gezegenler Güneş ve Mars’ın açıları, birbiriyle yaptıkları konumlar çok önem kazanmaktadır.

Neden snastri astrolojisine gerek duyulur?

Snastri uyum ve ilişki astrolojisi, günümüzde insanların en çok başvurdukları astroloji tekniklerinden biridir. Kişilerin birbiriyle olan uyumları, ileriki yaşamlarını yönlendirmede oldukça önem kazanmaktadır.

  • Snastri uyum ve ilişki astrolojisi ile iki kişi arasındaki ilişki durumunu analiz edebilirsiniz.
  • Ruh ikizinizi bulma imkanına sahip olursunuz.
  • Aile içindeki tartışmaları, anlaşmazlıkları, bireyler arasındaki uyumsuzluğu snastri astrolojisi ile analiz edebilirsiniz.
  • Evlilik çağına geldiğinizde eşinizin kim olması gerektiği, nasıl biri olması gerektiği gibi sorulara snastri astrolojisi ile cevap bulabilirsiniz.

Snastri uyum ve ilişki astrolojisi sadece iki insan arasındaki duygusal ilişki için yapılmaz. İş için, aile bireyleri arasında olan uyum ya da uyumsuzluğun ortaya çıkarılması için, arkadaşlar arasındaki uyum ya da uyumsuzluk için, evlilik hayatınızdaki uyumlu olabileceğiniz insanı bulmak için gibi birçok alanda snastri uyum ve ilişki astrolojisinden yararlanabilirsiniz.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na snastri astrolojisi ile ilgili her türlü soruyu sorabilir, eğitim alarak ilişkileriniz için, işinizde ya da evinizde uyumlu olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − 1 =