Sağlık Tıbbi Medikal Astrolojisi

Sağlık, insan hayatının vazgeçilmez unsurlarından biridir. Sağlık olmadan hayatta hiçbir şeyin tadı da olmaz tuzu da olmaz. Sağlık tıbbi medikal astrolojisi, insan vücudunun nasıl işlediği ile alakalı astrolojinin bir bölümüdür. Astrologlar, kişinin doğum haritasını çıkarak o kişinin vücudunda olan zayıflıkları ve güç yönleri, hangi hastalıklara yatkınlıkları olduğunu bulabilir. Hastalığın hangi aşamada olduğunu, süresini önceden hesaplamak için de bazı yöntemler uygulanır. Bunun için decumbiture haritası kullanılır.

Decumbiture haritası nedir?

Medikal astrolojide kullanılan, hastanın hastalık için yattığı ana veya doktora hastalığı için başvurduğu ana denk gelen harita anlamına gelir. Decumbiture haritası sayesinde kişinin doğum haritası analiz edilir ve kişinin vücudunun zayıf ve güçlü yönleri tespit edilerek hangi hastalıklara daha meyilli olduğu çıkarılabilir. Decumbiture haritası hazırlanırken kişinin doğum anı değil hastalığın başladığı an ya da doktorun hastalığa teşhis koyduğu an temel esas olarak alınır.

Medikal astroloji ile neler teşhis edilebilir?

  • Medikal astroloji ile hastalık türlerine yatkınlık tespit edilebilir.
  • Hangi dönemlerde stresli olabileceğiniz, enerjinizin ne zaman düşebileceği tespit edilebilir.
  • Medikal astroloji ile hastalığın şiddeti ve süresini teşhis etmek mümkündür.
  • Hazırlanacak decumbiture haritası ile hastalığın nasıl seyrettiği öğrenilebilir.
  • Medikal astroloji ile ameliyat zamanı seçimi yapabilir, size en uygun zamanı teşhis ederek bu zamanlarda ameliyat olma imkanını bulabilirsiniz.

Sağlık tıbbi medikal astrolojisi asla bir teşhis aracı değildir. En doğru teşhisi yine bu işin uzmanları olan doktorlar tarafından yapılmalıdır. Tıbbi astroloji hastalığın gidişatını, hangi hastalıklara daha yatkın olunabileceğini, vücudun güçlü ya da zayıf yönlerini bulmada, anlamada yardımcı olur. Asla bir hastalık teşhis aracı olarak kullanılmaz.

Hangi dönemlerde ameliyat ya da herhangi başka bir operasyon yaptırılmalıdır?

Büyüyen ay dönemi yani yeni ay döneminde ameliyatlar daha başarılı olmakta ve iyileşmeler daha çabuk gerçekleşmektedir. Dolunay zamanı ameliyat olmaktan kaçınılmalıdır. Çünkü kan pıhtılaşması uzadığından kanama riski oldukça kuvvetli olan dolunay zamanında mümkün olduğunca ameliyatlardan kaçınılmalıdır. Ay doğum anındaki burçta bulunuyorsa ameliyat kesinlikle söz konusu bile olmamalıdır.

Sağlık önemli bir konudur. Sağlık tıbbi medikal astrolojisi eğitimi alarak siz de sağlığınızı, hangi hastalıklara yatkın olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde alacağınız eğitimler sayesinde sağlığınızı elinizin altında tutabilir ve daha sağlıklı günler için tedbirlerinizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 3 =