Lunar Return Astrolojisi

Ay dönüşü haritası olarak adlandırılan Lunar return astroloji, Ay’ın dünya etrafındaki 28 günlük dönüşünü tamamladığında doğum pozisyonuna dönüş yapar. Buna ay dönüşü yani lunar return denir. Tamamlanan her dönüş yeni bir doğum haritasının çıkarılması anlamına gelir. Bu dönüş ay boyunca olacak tüm etkileri ve eğitimleri içine alır. Ay dönüşü haritası çıkarılırken o anda bulunduğunuz konum esas alınır. Yani ülke, şehir, enlem ve boylam o anda bulunduğunuz konuma göre çıkarılır.

Lunar return yorumu nasıl yapılır?

  • Ay dönüşü yorumu yapmak yani lunar return haritası çıkarmak için ilk önce ayın hangi evde olduğuna bakılır.
  • Ayın yaptığı açılar ve burcun yükselen yöneticisi durumunu da bilmelisiniz.
  • Köşe evlerde nelerin bulunduğu özellikle de birinci ve onuncu evlerde nelerin bulunduğu, diğer gezegenlerle ilişkilerine bakılır.

Ay’ın insan hayatındaki etkileri nelerdir?

Her gezegenin olduğu gibi Ay’ın da insan hayatı üzerinde bazı etkileri bulunmaktadır. Ay dönüşü haritası çıkarılarak Ay’ın insan hayatındaki etkilerini keşfetmek mümkündür. Duygusal yönden nasıl bir etkileşim geçirebileceğimizi Ay dönüşü haritasından öğrenebilirsiniz. Lunar return haritası sayesinde duygusal çalkantılarımızı, iş alanında nasıl bir yön çizeceğimizi, dinlenme ve eğlence zamanlarımızın ne zaman olacağı, nasıl olacağı ay dönüş haritası sayesinde çıkarılır. Ay dönüşü haritası çıkarılarak hangi zamanlarda düşük enerjimizin olacağını, duygusal anlamda nasıl gelişmeler yaşayabileceğinizi bulabilirsiniz.

İnsan hayatında ergenlik dönemi ilerletilen ay ile doğumdaki ay karşı karşıya gelir. Bu dönem duyguların en karmaşık dönemidir. Kişi bu dönemde duygularının ne yönde olduğunu, nasıl kontrol altına alabileceğini öğrenmeye çalışır. Duyguların en karmaşık zamanı ise kırklı yaşlarda başlar. Bu dönemde insanlar hayatını sorgulamaya ve durumu hakkında birçok şeyi yeni yeni kabullenmeye başlayacaktır. Bu yüzden ay dönüş haritası ve ilerletme haritalarında oluşacak açılar çok dikkatli analiz edilmelidir.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu, lunar return astroloji eğitimi ile ay dönüşü horoskopunun nasıl hesaplanacağını, astrolojinin en ince ayrıntılarını vermektedir. Siz de lunar return astroloji eğitimlerine katılabilir, alacağınız eğitim sayesinde astrolojinin en gizemli yönlerini öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 10 =