Kompozit Haritalar

Kompozit, karma anlamına gelir ve astrolojide kompozit haritalar iki insanın birbiriyle olan uyumunun ortaya çıkarılması için yapılır. İki insanın uyumlu olup olmadığı, iki insan bir araya geldiği zaman yaratacakları enerji pozitif mi olacak negatif olacak, hayatı nasıl etkileyecek gibi soruların karşılığı kompozit haritalar sayesinde çıkarılır.

İki insanın birbiriyle anlaşması, uyuşması, iki insan arasındaki iletişim oldukça önemlidir. Çoğu zaman kişiler birbiriyle genel anlamda anlaşıyor gözükse bile bazı noktalardan bir ayrılık söz konusu olabilmektedir. Kişilerin yaşadığı ilişkinin sağlamlığı, güçlü ve zayıf yönleri kişileri hem pozitif hem de negatif yönde etkiler. Bu etkileri görmek, pozitif ilişki yaşamak, karşınızdaki insanla ne kadar uyumlu ve dengeli olduğunuzu görmek için kompozit haritalardan faydalanabilirsiniz.

Kompozit haritaların özellikleri nelerdir?

  • Kompozit haritalar doğum haritasına benzer ve yönetici gezegeni vardır.
  • Yükseleni dış dünyada MC ile yani tepe noktası ile temsil edilir.
  • İki kişinin çıkarılacak doğum haritasında kompozit gezegenler belli bir evde yoğunlaşmışsa ilişkide bu alanlar önem kazanır.
  • İki insan arasındaki kompozit harita çıkarılarak o ilişkinin nasıl olacağı, uyumlu olunup olunmayacağını öğrenebilirsiniz.
  • Doğum haritalarında olduğu gibi kompozit haritalarda da ilerletme vardır. Bu ilerletme sayesinde ilişkinin evrelerini de görme imkanına sahip olursunuz.

Kompozit haritalardan kimler yararlanır?

Kompozit haritalar sadece iki insan arasındaki aşk ilişkisine göre çıkarılmaz. Tüm ilişkilerde çkarılacak kompozit haritalardan yararlanılır. Yani ailevi ilişkiler, iş ilişkileri, aşk ilişkileri, arkadaşlar arasındaki ilişkilerin nasıl olacağı, uyumu, dengesi, arada oluşacak enerjinin pozitif mi negatif mi olduğu kompozit haritalardan yararlanılarak çıkarılır.

Kompozit haritalar sayesinde iki insan arasında olan ilişkinin hem güçlü hem de zayıf taraflarını analiz edebilir hem de ilişkinin genel gidişatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İki insan arasındaki etkileşimden doğan enerjinin pozitifliği ya da negatifliği kişileri oldukça etkiler. Bu etkilerin sancılarından kurtulmak için kompozit harita çıkartarak denge ve uyum problemlerinizin ne derece olduğunu öğrenebilirsiniz.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız eğitimler sayesinde siz de kendi kompozit haritanızı çıkarabilir ve hayatınızdaki kişilerle ilişkilerinizin nasıl olacağı yönünde fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − eleven =