İkamet Astrolojisi

Astroloji, içinde birçok konuyu muhafaza eden çok geniş bir bilimdir. İkamet astrolojisi de bu geniş bilimin içinde yer alan astrokartografik yöntemlerin en az bilinenin ancak oldukça kullanışlı olan bölümüdür. İkamet astrolojisi ile bulunduğunuz yere göre horoskopunuz çıkarılır ve yaşanılan ikametten başlamak üzere tüm gezegen hatları bölgeye ve çevresine yerleştirilme suretiyle çalışmalar yapılır.

İkamet astrolojisi, Feng-Shui ile bağlantılıdır ve şansınız, sağlığınız, mutluluğunuz, rahatlığınız bulunduğunuz çevreyle ilintilidir. Bulunduğunuzda ikamette insanların birbiriyle olan uyumu, dengesi, ikamet astrolojisi ile analiz edilebilir. Bir kişinin mutlu olacağı bir bölgede başka birisi mutlu olmayabilir. Böyle bir durumda iki kişinin beraberce mutlu, huzurlu, sağlıklı yaşaması için ikamet astrolojisi ile analizler yapılarak denge ve uyum ortaya çıkarılır.

Astronomi ve astrolojide kullanılan dört ölçüm çemberi ufuk sisteminde kullanılır. Yani ikamet horoskopu ile ufuk sistemine ekliptik pozisyonları taşır. İkamet astrolojisinin özünde önemli olan planetlerin yani gezegenlerin yüksekliği ve azimuta göre ufukta nerede bulunduklarıdır.

İkamet horoskopu şu anda ikamet edilen yere göre çıkarılır. Enlem ve boylamlar hesaplanır. Doğum saati, doğum tarihi değiştirilemez ama dondurulur. Planet her bir bölgede değişiklik gösterse de natal planetler yani gezegenler arasındaki açılar aynıdır. Köşe evler bir yerden bir yere kayma eylemi gösterirler. Bu suretle her bölgenin insanlara sunacağı engeller, şanslar, olumsuzluk ya da olumlu olaylar analiz edilerek ikamet horoskopu çıkarılır.

İkamet astrolojisi ile ne tür yarar sağlarım?

  • İkamet astrolojisi yani çevresel astroloji ile daha verimli, mutlu ve daha kaliteli yaşam standartlarının bulunduğu bölgelerde yaşama imkanını bulabilirsiniz.
  • Nerelere yolculuk yapabileceğinizi, nerelerde tatile çıkabileceğinizi, sizi mutlu edebilecek yerleri, mutlu ve huzurlu nerelerde olabileceğinizi ikamet astrolojisi ile analiz edebilirsiniz.
  • Hangi bölgelerde ve mekanlarda ruhsal ve bedensel sağlığınızı koruyabilirsiniz bunun analizini yaparak bu bölgelerde ikamet etme olanağını bulabilirsiniz.

Her insan daha kaliteli ve huzurlu daha sağlıklı ve mutlu yaşamı hak eder. Bu yüzden ikamet astrolojisi ile kendinizi nerede mutlu hissedebileceğinizi, nerede daha sağlıklı ve huzurlu olabileceğinizi analiz edebilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan alacağınız ikamet astrolojisi eğitimi ile kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun yeri bulma imkanına sahip olabilir, sizi daha mutlu edecek mekanlarda, ikametlerde kalma imkanına kavuşabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + eleven =