Horary Soru Astrolojisi

Astroloji, çok geniş bir alanı kapsayan bir konudur. Astroloji konularının içinde bulunan saat astrolojisi yani Horary soru astrolojisi de bunlardan biridir. Horary soru astrolojisinde en önemli kriter yaşanılan andır. Yani sorunun sorulduğu anda gökyüzü haritası çıkartılır ve bu anda yapılan analiz önemlidir.

Horary soru astrolojisinde kişinin kendi doğum haritasına ihtiyaç yoktur. Amaç karakter analizi yapmak değil sorulan sorunun cevabının ne kadar iyi ve kaliteli olduğudur. Horary soru astrolojisi sonuçları sade ve nettir. Özellikle eski zamanlarda saray astrologları tarafından oldukça sık kullanılmıştır.

Horary soru astrolojisi ile neler öğrenebilirim?

Horary soru astrolojisini birçok alanda kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızda, özel hayatınızda, profesyonel iş hayatınızda sıklıkla kullanabilirsiniz. Çok özel sorular olabileceği gibi günlük hayatınızda yaşadığınız ya da yaşayabileceğiniz, merak ettiğiniz konularda soru sorabilirsiniz.

  • İş hayatınızla ilgili sorular sorabilirsiniz.
  • Yolculuğa ne zaman çıkabileceğiniz hakkında sorular sorabilirsiniz.
  • Ortaklık kurmak konusunda doğru yapıp yapmayacağınız ya da ne zaman kurabileceğiniz gibi sorular sorabilirsiniz.
  • Özel hayatınızla ilgili sorular sorabilirsiniz.
  • Evlilik hayatı ile ilgili soru sorabilirsiniz.
  • Üniversiteyi kazanıp kazanamama gibi soruları yani eğitimle ilgili sorular sorabilirsiniz.

Horary soru astrolojisi nasıl çalışır?

Horary soru astrolojisinde sorularınız anlaşılır ve net olmalıdır. Çünkü Horary soru astrolojisinde cevaplarınız sorduğunuz sorulara evet ya da hayır olarak cevap verecektir ve bu yüzden sorularınız net olmalıdır. Hayal ürünü, gerçek olmayan sorular sorulmamalıdır. Belirsizlik içeren sorular Horary soru astrolojisinde işe yaramaz.

Horary soru astrolojisinde soru sorulan an çok önemlidir. Doğru zamanda net ve sade sorular sorduğunuzda çok daha kaliteli cevaplar alabilirsiniz.  Horary soru astrolojisinde soru sorulduğu anda çıkarılacak olan harita ön plana çıkar. Horary soru astrolojisi ile elde edeceğiniz en büyük avantaj diğer astroloji dallarına göre doğum saatinizi ya da doğum tarihinizi bilmeseniz bile soracağınız soruların cevaplarını almanızdır. Yani doğum haritası çıkarmanıza gerek yoktur.

Horary soru astrolojisinde evlerin anlamı nedir?

Horary soru astrolojisinde anın haritası önemlidir. Çıkarılacak haritada birinci ev soruyu soran kişiyi sembolize eder. Ay ise soruyu soran kişinin ikinci evi olarak kabul edilir. Yani ikinci ev kişin parasını ve mallarını temsil eder. Üçüncü ev ise kardeşler olarak anılır. Dördüncü ev kişiye ait aracı ya da araçları, beşinci ev varsa çocukları, altıncı ev işyerini ve çalışanları, yedinci ev ise kişinin eşini ve ortaklarını ifade eder.

Doğum haritanızı çıkarmadan çok daha kolay bir yöntem olan Horary soru astrolojisini öğrenmek için metafizik uzmanı medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan eğitim alarak istediğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − seven =