Finansal Astroloji

Finans, hemen her insan için oldukça önemli olan bir konudur. Sadece insanlar için değil şehirler hatta ülkeler dahası tüm dünya için finansal konular büyük önem taşır. Bir ülkenin finansal yapısı, o ülkede yaşayan kişilerin finansal durumu ekonomik refahı hemen herkesin merakını çeken bir konudur. Finansal astroloji, dünya tarafından kullanılan bir analiz metodudur.

Finansal astrolojinin bağımsız değişkenleri olmasına rağmen standartlaşmış teknik analiz yöntemleri sayesinde oluşturulur. Klasik teknik analizler insan psikolojisine odaklanır. Hem klasik standart analiz hem de finansal astroloji birleştiği zaman kişilerin, ülkelerin finansal yönden ne durumda oldukları da ortaya çıkmaktadır.

Finansal astroloji tek başına kullanılan bir metot değildir. Finansal astroloji ile birlikte klasik teknik analizler yani standartlaşmış teknik analiz metotlarıyla birlikte kullanılmalıdır. Finansal astroloji ve standart teknik analizler dengeli şekilde kullanıldığı zaman oldukça etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Finansal astrolojiden nasıl yararlanırım?

  • Finansal astrolojiden hem kişisel hem de kurumsal olarak yararlanma imkanına sahip olursunuz.
  • Finansal astroloji sayesinde kurumsal olarak hangi işlerin daha uygun olduğunu, kimlerle ortaklık yapabileceğinizi, nasıl adımlar atabileceğinizin analizlerini çıkarabilirsiniz.
  • Hem kişisel hem de kurumsal olarak kişisel becerilerin, yönetim tekniklerinin yeterli olmadığı zamanlarda finansal astrolojinin sunduğu analizleri uygulayarak para kazanmayı ve paranızın daha da artırmayı kolaylaştırabilirsiniz.
  • Bir işyeri açarken, yeni satış ya da ortaklık sözleşmeleri imzalarken, ürün lansmanlarında, yönetici seçimlerinde finansal astrolojiden yararlanarak en doğru adımları atabilirsiniz.

Finansal astroloji nasıl uygulanır?

Finansal astroloji uygulanırken ticaret sicile kayıt yapılan tarih ve saat ön plana çıkmaktadır. Bu bilgilere göre kurumun haritası çıkartılır. İkinci önemli nokta ise borsa saati başlangıcıdır. Çıkarılan harita içinde şirket birleşmeleri, unvan değişikliği, eski şirketin devamı olup olmayacağı gibi durumlar çıkarılır.

İster kişisel olsun ister kurumunuz için olsun finansal astroloji sayesinde durumunu analiz edebilir ve yapacağınız ortaklığı, iş değişikliğini ya da kurumunuz için olabilecek değişiklikleri ve finansal tablo analizlerini öğrenebilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan finansal astroloji eğitimi alabilir, hem kişisel hem de kurumsal olarak finansal astrolojinin olanaklarını kullanabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − seventeen =