Electional Uygun Zaman Astrolojisi

Electional astroloji uygun zaman astrolojisi, olayları astrolojik kurallara göre zamanlama anlamına gelir. Electional astroloji ile hayatınızda yaşayacağınız bir an için uygun zamanı seçebilirsiniz. Electional astroloji uygun zaman astrolojisi, her türlü olaya uyarlanabilir. Evlilik kararı almanızda, yeni bir işe başlama kararınızda, ortaklık kurma ile ilgili kararlarınızda ve daha birçok konuda uygun zaman astrolojisini kullanabilirsiniz.

Uygun zaman astrolojisi nasıl çalışır?

Electional uygun zaman astrolojisinde zaman, yer ve her olay için geçerli olan bir yöntemdir. Olayın bir başlangıcı, gelişimi ve sonucu olmalıdır. Uygun zaman astrolojisi bize uygun zamanı gösterecektir. Hemen her insan yaptığı işte, yaşadığı olayda başarıyı, şansı ister. Ancak ne zaman, nasıl gerçekleştireceği konusunda tıkanabilir. Böyle zamanlarda Electional uygun zaman astrolojisini kullanarak karar vereceğiniz konuda hangi zamanın en uygun zaman olduğunu öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir konuda karar aşamasında iseniz ve tereddütleriniz varsa uygun zaman astrolojisinden yararlanarak hangi zamanın en doğru zaman olduğunu öğrenebilirsiniz. Mesela bir ortaklık arifesinde iseniz ve bir türlü olumlu ya da olumsuz karar veremiyorsanız ya da zamanından emin değilseniz uygulayacağınız Electional uygun zaman astrolojisi ile en uygun ve doğru zamanı bulabilirsiniz.

Electional uygun zaman astrolojisinden yararlanmak için ilk yapılması gereken şey hangi konu üzerinde doğru zamanı bulmak istiyorsanız o konuyu belirlemeniz gerekir. Seçtiğiniz konunun kalıcı ve sağlam olması Satürn’ün haritada güçlü konumda olmasını gerektirir. Eğer risklerinizi, şansınızı, veriminizin artmasını istiyorsanız Jüpiter konumu en idealidir. Eğer iletişim ya da eğitim konularında en uygun zamanı bulmak istiyorsanız Merkür konumunu seçmeniz gerekir.

Doğru zamanı bulmak için çıkaracağınız harita büyük önem taşımaktadır. Haritada zamanlama çıkarırken en önemli unsur Ay’dır. Ayın konumu ve açıları büyük önem taşır. Yeniay bunun için her zaman ön plana çıkar. Ancak burada bir hususa dikkat etmeniz gerekir. Yeni başlangıçları, yeni kararları Yeniay’ın hareketlerine göre yaptığınızda Yeniay’dan sonra en azından bir gün boyunca beklemeniz gerekir. Planlarınızı rayına oturtmak, plana sokmak için Hilal’i seçmek en doğrusudur.

Electional uygun zaman astrolojisi eğitimi alarak siz de hayatınızın en önemli kararlarını en uygun zamanda yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’nun eğitimlerine katılabilir, aklınıza takılan soruları sorarak uygun zaman astrolojisinin yararlarını hayatınıza katabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − eleven =