Blog

Adet Kanı İle Yapılan Büyü Nedir?

Yapılan her büyünün kendine has kullanılan malzemesi ve uygulama yöntemi vardır. Adet kanı ile yapılan büyü de Papaz Büyüsüdür. Farklı şekillerde yapılan Papaz Büyüsü vardır ancak en etkilisi adet kanı ile yapılan büyüdür.

Puta tapılan dönemlerden kalma çok etkili büyülerden biri olan adet kanı ile yapılan Papaz Büyüsü genel olarak Süryani ve İbranice dili ile okunan dualarla yapılır. Erkek için kadının adet kanı kadın için ise erkeğin menisi kullanılarak yapılan Papaz Büyüsünün bu çeşidi oldukça etkilidir. Ancak yapılış şekli ile diğer büyülerden biraz ayrılır. Adet kanı ile yapılan Papaz Büyüsünü bozmak için başka birinin adet kanının son damlaları kullanılmak suretiyle bozulabilir.

Adet kanı ile Papaz Büyüsü nasıl yapılır?

  • Erkeğin kendisine bağlanmasını isteyen kadının adet kanına Süryani ve İbranice dualar okunur.
  • Gülsuyu ile karıştırıldıktan sonra büyü yapılacak erkeğe yedirmek ya da içirilmek suretiyle büyü tamamlanır.
  • Adet kanı ile yapılan Papaz Büyüsü bir başkasının adet kanının son damlaları kullanılarak bozulur.

Tehlikeli yani kırmızı büyüler arasında bulunan Papaz Büyüsünde kişinin bedeninden bir parça kullanılarak yapılır. Bu parçalar bazen bir saç bazen bir tükürük, tırnak ya da adet kanı, meni ya da idrar olabilir. Papaz Büyüsü farklı şekillerde de yapılabilir. Ancak bunun için farklı çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar, uygulamalar yapılmadan büyülenmek istenen erkeğe adet kanının içirilmesi ya da yedirilmesi hiçbir şey ifade etmez.

Papaz büyüsü, konu hakkında bilgi sahibi olmayan, tecrübe edinmemiş kişiler tarafından yapılırsa hem kişiye zarar verir hem de tutma imkanı olmaz. Bu yüzden Papaz Büyüsü hakkında daha detaylı bilgi almak, eğer üzerinizde böyle bir büyünün olduğundan şüphe ediyorsanız konunun uzmanına başvurmanız gerekir. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Her Cin Çarpması Büyü Yoluyla Mı Olur? başlıklı makalemizde cin, cin çarpması ve cin çarpması nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.