Önemli Duyuru

Sevgili Ziyaretçilerim;

Son zamanlarda ismimi kullanarak Sosyal Medya üzerinden değişik isimlerle adıma açılmış hesaplar bulunduğunu tespit ettik. Bana ve şahsıma ait olan sosyal medya hesapları aşağıdakilerdir:

Bu hesapların haricinde ki hesaplar bana ait değildir. Sahtedir.

Bununla birlikte İnternet üzerinde medyum yorumları, sahtekar medyumlar, medyum şikayetleri,  gerçek medyumlar, sahte medyumlar, medyum yorumları gibi açılan bir çok site göreceksiniz.

Bu siteler gerçek olmayıp, bazı kendini bilmez,  Allah’tan korkmaz kuldan utanmaz kişilerin kendilerine açtıkları sitelerdir. Bu sitelerde kendisinden başka tüm medyumları kötüleyen yazılar bulabilirsiniz.

Esasen bu siteler kendisini ön plana çıkartmaya çalışan ve kendine medyum diyen sahtekarlara aittir. Zaten eğer dikkat edecek olursanız genelde bir kişi haricinde diğer tüm kişiler sahtekar veya dolandırıcı olarak nitelendirilir. Bu yüzden böyle sitelere itimat etmeyiniz.

Yine dikkat ederseniz bu sitelerin hiç birinde iletişim bölümü yoktur. Yani Sarı Çizmeli Mehmet Ağa’nın sitesidir. Ne bir adres ne bir telefon nede bir mail adresi yoktur. Ülkemizde bilişim konusunda kayda değer bir kanun olmamasından kaynaklı isteyen istediği siteyi açıyor ve istediği yazıyı yazabiliyor.

Zamanında ben böyle kişilere savaş açtığım için adıma sosyal medya hesapları web siteleri açıp devlet büyüklerine vs. hakaret, küfür gibi paylaşımlar yaparak benimle uğraştılar. Çok şükür ki bu kişiler yakalandılar ve cezalarını çekiyorlar. Bu konuda savcılık suç duyurusu belgelerini sosyal medya hesaplarımda bulabilirsiniz.

Bir sorununuz olmalı ki, buradasınız yada bu konularda araştırma yapıyorsunuz. Araştırmanız en doğal hakkınız ancak bunu yaparken daha  ciddi siteleri ve özellikle ciddi forumlar tercih etmelisiniz.

Yardım alacağınız, uzmanın;

Bir ofisi olmalı…

Vergi Levhası olmalı…

Telefonları olmalı…

Ruhsatları Belgeleri olmalı…

İlmini kanıtlayacak Sertifikaları olmalı…

İlimi, Bilgisi nereden geliyor bunu gayet açık ortaya koyabilmeli…

Ayrıca günümüzde bir çok video sitesi var. Konuşacak sözü ve bilgisi olan mutlaka video yayınlamıştır.

Bu sitelere bakmalı. Örneğin uzmantv.com, paylas.com, izlesene.com, youtube.com gibi…

Kimse bilmediği bir işin eğitimini veremez özellikle Eğitim de verebilenlerin tercih edilmesi akla ve mantığa uygundur.

Ve hatta kendisine faydası olmayanın hiç kimseye faydası olmayacağı aşikardır. Dolayısı ile maddi ve manevi durumu nedir iyi öğrenin. Ve öyle kendinizi, işinizi emanet edin derim.

Cenab-ı Allah yar ve yardımcınız olsun.

Ben Zeynel Eroğlu olarak hali hazırda; Akmerkez – Etiler / İSTANBUL – TÜRKİYE adresli iş yerinde Yasal Vergi Levhalı ve vergi Levhasında “Fal, Astroloji ve Spiritüalist Hizmetler” yazıyor. Bu vergi levhasını alırken bile savcılıkta ifade verdiğimi bilmenizi isterim.  Yani herkese verilmeyen bir Vergi Levhasıdır.

Uzun yıllardır Metafizik alanda Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Bana danışmanız halinde her çeşit manevi problemlerinize yardımcı olacağıma emin olabilirsiniz.

İnşallah memnun kalacaksınız. Benim diğer insanlardan farkımı buraya tıklayarak detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir