Hakkımızda

1964 Yılında Tokat’ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden Astroloji ve Metafizik uzmanıdır.

Mesleğine babası Hüseyin Eroğlu’nun yanında çıraklık yaparak başlayan Zeynel Eroğlu, edinmiş olduğu tüm bilgi ve birikimlerini kendisine başvuran kişilerle paylaşarak, çalışmalarını kişi ve kişilere karşı bir saygı çerçevesinde devam ettirmektedir.

Çalışma ve meslek hayatı boyunca kendisine başvuran kimselerin özel hayat gizliliğine tam bir saygı ve uyumla yaklaşan Zeynel Eroğlu, yine aynı disiplin ve kuraldan hareket ederek misyon ve vizyonunu bu değerde taşımaya özen göstermektedir.

Metafizik Uzmanlığının yanı sıra kişilere özel astroloji ve kozmolojik bilimler dersleri-kursları veren Eroğlu, seminer ve kısa workshoplarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Yıldızname ve Havas İlimleri konusunda Ülkemizin sayılı Metafizik Uzmanlarından biri olan Zeynel Eroğlu, katıldığı Tv Programları ve Röportajlarında sık sık kendisine soru yöneltilen isimlerden biridir.

İstanbul’da, Çalışma ofisi de bulunan Zeynel Eroğlu, kendisine başvuran bir çok insanın takdirini kazanmış, kendisine maddi ya da manevi sorunlarla gelen kimselere güven ve saygı dolu yaklaşımlarda bulunmuştur.

Şu an hem kendisine başvuran kimselerin problem ve sorunları ile ilgili çalışmalarını devam ettiren Eroğlu, önümüzdeki sene piyasaya çıkması beklenen kitabının düzenlemeleri ile ilgilenmektedir.

Astroloji ve Metafizik Uzmanı – Yazar Zeynel EROĞLU uzmanlık alanları.

Astroloji alanında;
Klasik Astroloji, Modern Astroloji, Hint-Vedic Astroloji, Çin Astrolojisi, Four Pillar öğretisi bulunur. Bu ilimlerden elde edilebilecek analizler.
Evlilik Analizi, İlişki Analizi, Uyum Analizi, Doğrulama-Rektifikasyon, Bebek Analizi, Horoskop-Natal Harita Analizi, Horary-Soru Analizi, Ticari Hayat Analizi, Kompozit Harita İlişkisi Analizi, Astro Kartografi Analizi, Hukuk Analizi, Kişisel Transit Etkiler Analizi, Uygun Zaman Analizi, Eğitim Analizi, Sağlık Analizi, Yıllık Astroloji Analizi bulunmaktadır.

Havas alanında;
Yıldızname bakımı, Tek Kişilik ve Çift Kişilik, Mendel bakımı, Davetiye bakımı, Su bakımı, Vefk ilmi, Cifr ilmi, Ebced ilmi, Esma ilmi, Rukye ilmi, Efsun ilmi, Tılsım ilmi bulunmaktadır.

Tarot Açılım ve Okumaları Alanında;
Genel Tarot Analizi, Aşıklar Tarotu, Melek Kartları açılımı, Azize’nin Sırrı Açılımı, Tek Kartlık Tarot Açılımı, Ankh açılımı, Joker Oyunu Açılımı, Çingenenin Sihirli Sözleri Açılımı, Kariyer Tarot Analizi, Duygusal Tarot Analizi, Astroloji Çarkı Açılımı, Keltik Çapraz Açılımı, Fiyonk Açılımı, İlişki Açılımı bulunmaktadır.

Numeroloji Alanında;
Numeroloji Analizi, İsim Analizi, Bebek İsim Analizi, Rüya Yorum Analizi bulunmaktadır.

Ofisin de bazı çalışmaları online olarak da alabileceğiniz Terapi ve Teknikler alanında;
Ruhsal Şifa çalışmaları, Reiki, NLP, EFT, Zihin Kontrolü, Bilinç Altı Temizleme, Geçmiş Yaşam İyileştirme, Karma Temizliği, Meleklerle İletişim, Nefes Terapisi, Feng Shui, Four Pillar, Hipnoz, Regresyon, EMDR, Aura Temizleme ve Çakra Açma çalışmaları yer almaktadır…

Astrolojinin bir çok teknikleri ve yorumları ile birlikte, Tarot & Hipnoz,  Reiki,  Bio Enerji,  Nefes Teknikleri,  NLP Teknikleri & EFT Teknikleri & Regresyon & EMDR Teknikleri &  Feng-Shui & Four Pillar & Telepati & Telekinezi & Astral Seyahat & Meditasyon & Yoga & Ayur Veda &  Doğal Taşlar & Bio Rezonans konuların da Eğitim ve Danışmanlık vermektedir.

Yine; Stres ve Öfke Kontrol & Dikkat eksikliği & Heyecan ve panik Atak & Unutkanlık & Hayattan zevk almama & Evlilikte Mutsuzluk & Cinsel sorunlar & Kendini eksik ve yetersiz görme & Okula adapte olamama & Şiddete eğilimlilik & Yorgunluk ve uyku hali gibi sıkıntılar konusunda destek alınabilmektedir.

Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu Uzman olduğu konularda yaptığı çalışmalar ile ulusal kanallarda tartışma programlarına katılarak, sorulan soruları cevaplamış ve toplumun merak ettiği bir çok konuya  açıklık getirmesiyle de tanınır.

Hali hazırda; Barış mah. İzmir cad. NO:26/3 Beylikdüzü – İstanbul Türkiye adresli iş yerinde Eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Özellikle müspet bilimin çok ilerlemesi ile tıbbi bir çare bulunamadığında Alternatif Tedaviler Uzmanı olarak, sıkıntı ve sorunu tespit eder ve duruma göre çözüm üretir.

Zeynel Eroğlu Büyücü değildir. Kötü büyüler ayrılık gibi kötü niyetler için gelenlere yardım etmeyeceğine dair yemini vardır. Fakat üzerinizdeki bütün büyü ve negatif enerjileri bozar ve şifaya kavuşturma amacı güder.

Zeynel Eroğlu, falcı değildir, gelecekten haber vermez. Fakat Astroloji, Yıldızname, Tarot, İstihare, Davetiye gibi bir takım bakım yolları ile yakın ve uzak gelecekte olabilecek olayları çözümleyerek, izin verilen ölçüde ne görürse onu paylaşır.

Allah (CC) istemedikçe hiç bir şey olmaz. Yapacağı her uygulamayı Cenab-ı Allah’ın bilgisi ve lütfu dahilinde yine Onun adı ile ve Onun koyduğu kurallar çerçevesinde yapıyor. Şifa veren yine odur. Zeynel Eroğlu ise ancak bir vesiledir, bir aracıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAKIM FORMLARI

Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat’ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.
DEVAMINI OKU

Sosyal Medya Hesaplarımız