Farkımız

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

DENEYİM VE TECRÜBE

Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel Eroğlu, Yaşamının tümüne yakın bir kısmını Metafizik İlimler ile ilgili yaptığı çalışmalara ve araştırmalara adamıştır.
Zeynel Eroğlu, babası Hüseyin Hoca sayesinde tanıştığı Gizli İlimler konusunda yıllarca çalışmalar yapmış; daha sonra bu çalışmalarını ruhsal boyutlara taşıyarak; kişilerin manevi sorunlarını çözmenin yanında bu sorunlardan ömür boyu nasıl kurtulabilir. Esasen bu sorunların aslında temeli nedir ve bu problemin ana kaynağı nasıl yok edilir konusunda kendisine başvuran kimselerle çalışmalar yapmıştır.
Zeynel Eroğlu, Kozmik İlimler ve Gizli İlimler ile ilgili yaptığı çalışmaları sayesinde yardımcı olduğu kimselerin takdirini kazanmış, hala da bu çalışmalarına devam ederek insanlara faydalı olmanın basit bir kazanca değişilmeyeceğinin en sağlam örneği olmuştur…

ÇÖZÜM ODAKLILIĞIMIZ

Danışanlarımıza karşı tutumumuz çözüm odaklı bir anlayışa yöneliktir. Bizi arayan, ofisimize gelen ya da bizimle herhangi bir şekilde irtibat kuran danışanlarımız; soru, sorun ya da problemlerine dair çözüm odaklı bir anlayışla karşılanacaklardır.

“Denedik, olmuyor”

“Biz sizin işinizi yapamayız”

“Sizinle çalışmak istemiyoruz”

Gibi ya da buna benzer ifadeleri, çalışmaya başladığımız danışanlarımıza kullanmayız ve kullandırtmayız…

EMPATİ KURUYORUZ

Empati kişinin kendisini başkasının yerine koymasıdır. Danışanı anlamak için danışan gibi düşünmek ve danışan gibi düşünmek için ise danışanın sorun ya da sorusunun kaynağına inmek gerekir. Danışanı anladığımız için, şu ana kadar sunduğumuz hizmetler olumlu sonuçları da beraberinde getirmiştir.
Bu da her zaman danışanlarımızı hem güvenilir, hem huzurlu ve hem de rahat hissettirmiştir.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Hizmet kalitesi, hizmetin istenen amaca ulaşma derecesidir. Söz verdiğimiz hizmeti sizin için yerine getirmek bizim güvenilirliğimizin bir sonucudur. Olaylara danışanın gözünden bakarak danışanımıza, nezaket, saygı, etkili iletişim ve kaliteli hizmet anlayışımızla yola devam ediyoruz.

PROFESYONEL YAKLAŞIM

Profesyonel kişiler, kişilik olarak tutarlı ve herkese öncülük eden insanlardır.

Danışanlarımızın sorunlarına kalıcı ve süregelen çözümler bulmaktan yanayız. Profesyonellik sadece iş, unvan, statü veya para kazancı değildir.
Biz, profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiriyoruz ve biliyoruz ki; danışanlarımızın tatmini, mutluluğu ve huzuru; bizim profesyonelliğimizin bir sonucudur.

ÖZEL HAYATA SAYGIMIZ

Bizlere gerek web sitelerimizden başvuran, gerekse ofisimizi ziyaret ederek soru, sorun ya da görüşlerini paylaşan her kim olursa olsun, kişilik hakları ve özel hayat gizliliği esas alınmaktadır. Danışanlarımızın ismi, özelliği ve özel hayat gizliliği bizim üzerinde durduğumuz en temel esaslardan biridir.
Bu özellikle bizleri bir dost, arkadaş, sırdaş ya da aileden biri gibi görüp değer veren danışanlarımıza karşı olan bir gönül borcu, bir vefa ve minnet, şükran ifadesidir…

KİŞİ GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ POLİTİKAMIZ

Gerek web sitelerimizin kullanımı ve sorumlulukları, gerekse bizi ziyaret eden danışanlarımızın güvenlik ve gizliliği, kişisel bilgilerin saklanmasını hedef alır. Kişisel ve özel bilgilerinizin korunmasını sağlamak adına tüm makul adımları atacağımızdan şüpheniz olmasın. Hukuk kanallarının öngördüğü tüm gizlilik politikalarını titizlikle yerine getirmekteyiz.

WEB SİTELERİMİZDE YÜKSEK GÜVENLİK SİSTEMİ KULLANIYORUZ

Danışanlarımıza web sitelerimizde alışveriş yaparken ya da bilgi edinirken güvenli bir sunucu kullanımı sunuyoruz. Tüm gizli verilerinizi – Banka ve Kredi Kart Bilgileri SSL (Secure Socket Layer) teknolojisi ile iletiyor ve ödeme sağlayıcı bilgileriniz veri tabanımızda şifreli bir biçimde saklıyoruz; bu özel şifreli alana ancak yetkili özel erişim hakları olan çalışanlarımız tarafından giriş yapılmaktadır. Bu tür özel bilgileriniz sunucularımızda şifreli olarak güvenle muhafaza edilmektedir.

BİLGİLERİNİZ BİZİM DIŞIMIZDA HERHANGİ BİR KURUM YA DA KİŞİYLE PAYLAŞILMAYACAKTIR!

Web sitelerimiz ticaret yapmanın dışında herhangi bir hedefi bulunmayan kaliteli ve güvenli bir platformdur. Kişisel bilgileriniz şifreli ortamda özenle saklanarak, herhangi bir üçüncü tarafa ifşa edilmeyecektir. Biz, yasalara uyarak, kanunların bize verdiği kullanım koşulları çerçevesinde site politikamızı herhangi bir yanlış anlaşılmaya sokmayacak biçimde çalışıyoruz.

YASALARA KARŞI GELMİYORUZ

Yaptığımız çalışmalar tamamen yasaların bize verdiği çerçeveler içerisinde olup, kesinlikle yasadışı işlem yapmıyor, bilgi ve belge düzenlemiyoruz.
Yaptığımız işin vergisini zamanında ödeyerek hem danışanlarımıza sorunluluğumuzu yerine getiriyor, hem de kanun ve yasaların belirlediği düzenin dışına çıkmıyoruz

İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞTIRMA RUHSATINA SAHİBİZ!

Anayasamızın belirlediği Kanun ve Yasalara göre yetkili idarelerden usulüne uygun olarak iş yeri açma ve çalışma ruhsatı alınmadan iş yeri açılamaz ve çalıştırılamaz. İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatımızı, konuda yetkilendirilmiş idari birimler tarafından almış bulunmaktayız.

İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatımızı, Vergi Levhamız ile birlikte Ofisimizde görülür biçimde sergilemekteyiz.

İnancın olmadığı hiçbir yerde birlik, beraberlik, sevgi, saygı, aşk ya da başarı gibi duygulardan söz edilemez. Biz çalışmalarımızda, danışanımızın içinde bulunduğu duruma saygı ile yaklaşıyoruz. Önce İnanç aşılıyoruz! Bazen, danışanımızın yaşama olan inancına yeni bir pencere açarak, farklı bir bakış açısı sunuyoruz; bazen tabiri caiz ise pembe gözlükler taktırıyoruz, bazen ise aradığı, kaybettiği, bulamadığı ya da bilemediği konuları gün ışığına çıkarmasında yardımcı oluyoruz…

Kısacası bizler, bize danışanları eli boş geri çevirmiyoruz…

KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ!

Danışanlarımıza web sitelerimizde alışveriş yaparken ya da bilgi edinirken güvenli bir sunucu kullanımı sunuyoruz. Tüm gizli verilerinizi – Banka ve Kredi Kart Bilgileri SSL (Secure SocketLayer) teknolojisi ile iletiyor ve ödeme sağlayıcı bilgileriniz veri tabanımızda şifreli bir biçimde saklıyoruz; bu özel şifreli alana ancak yetkili özel erişim hakları olan çalışanlarımız tarafından giriş yapılmaktadır. Bu tür özel bilgileriniz sunucularımızda şifreli olarak güvenle muhafaza edilmektedir.

BİLGİLERİNİZ BİZİM DIŞIMIZDA HERHANGİ BİR KURUM YA DA KİŞİYLE PAYLAŞILMAYACAKTIR!

Web sitelerimiz ticaret yapmanın dışında herhangi bir hedefi bulunmayan kaliteli ve güvenli bir platformdur. Kişisel bilgileriniz şifreli ortamda özenle saklanarak, herhangi bir üçüncü tarafa ifşa edilmeyecektir. Biz, yasalara uyarak, kanunların bize verdiği kullanım koşulları çerçevesinde site politikamızı herhangi bir yanlış anlaşılmaya sokmayacak biçimde çalışıyoruz.

Web sitelerimizin kullanımı ve sorumlulukları sizin kişisel bilgilerinizin saklanmasını hedef alır. Kişisel ve özel bilgilerinizin korunmasını sağlamak adına tüm makul adımları atacağımızdan şüpheniz olmasın. Hukuk kanallarının öngördüğü tüm gizlilik politikalarını web sitemiz titizlikle yerine getirmektedir…

“BİZLERE GEREK WEBSİTEMİZDEN BAŞVURAN, GEREKSE OFİSİMİZİ ZİYARET EDEREK SORU, SORUN YA DA GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞAN HER KİM OLURSA OLSUN, KİŞİLİK HAKLARI VE ÖZEL HAYAT GİZLİLİĞİ ESAS ALINMAKTADIR…”

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAKIM FORMLARI

Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat’ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.
DEVAMINI OKU

Sosyal Medya Hesaplarımız