Blog

BOĞA BURCU YILLIK YORUMU

BOĞA BURCU YILLIK YORUMU

 

[video_right][video_frame]
[iframe url=”http://www.paylas.com/embed/video/2014-boga-burcu-yorumu–2″ width=”572″ height=”312″]
[/video_frame]

[video_text]
[h2]2014 BOĞA BURCU[/h2]
METAFİZİK UZMANI VE ASTROLOG ZEYNEL EROĞLU 2014 YILINI BOĞA BURCU İÇİN YORUMLUYOR…
[/video_text][/video_right]

 

SEVGİLİ BOĞALAR VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

2014 yılı Yıldız haritanıza baktığımda genel olarak yaşanabilecek olaylar şu şekildedir.

9. evinizde Stelyum yani gezegen toplanması var. Bu durumda sene içinde daha çok basın, yayın, yurtdışı, uzun Seyahatler, Yükseköğrenim, inançsal faaliyetler ve yurt dışı konuları gündeminizde olacaktır. Bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık evi olan 6. Evde ki Mars kaza geçirme ve ameliyat olma riskinin olduğunu ifade eder. Yakın çevre desteği alacaksınız. Ancak gizli düşmanlıklar ve kıskançlıklar yani nazara gelebilirsiniz.

2014 senesinde iş ilişkileriniz ve görev yerleriniz değişebilir. Çalışma koşullarınızda yenilikler gündeme gelecek, dost-düşman kendini belli edecek. Ortak yürütülen işlerde ise değişikliğe gidilebilir.

Yakın ilişkiler, evlilik, ortaklıklarla ilgili konular bu yıl netleşecek ve uzun vadeli kararlar alabileceksiniz. Sorunlu ilişkileriniz bitebilir.

İş ve sorumluluklarınız artacak; çalışma koşullarınızda bazı sorunlar için düzenleme yoluna gidebilirsiniz.

BOĞA BURÇLARI İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER

  • 30 Ocakta gerçekleşen yeniay ile birlikte konumunuzu ve kariyer planlarınızı değiştirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle yayıncılık medya reklam işleri, yurt-dışı bağlantılı işler-seyahatler, eğitim konuları öne çıkıyor.
  • Ocak-Mart aylarında iş hayatınızda size verilen değer oldukça artacak. Bu durum kendini yeni fırsatlar ve projeler olarak gösterecek.
  • Şubat ayında hali hazırda bir kariyer projeniz varsa bekleyin. İletişim problemlerine odaklanın, yeni fikirler üzerinde çalışın ve şubattan sonra bunları paylaşın.
  • 6 Mart-5 Nisan tarihlerinde önemli kişilerle görüşmelerde başarı elde edebilirsiniz. Kariyerinizde ilerleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak bu memnuniyet sizi fazla tatmin edecek seviye olmayabilir.
  • 26 Temmuza kadar işyerinde unvan görev-yer değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Çalışma ilişkilerinde astlarla gerginlikler uyumsuzluklar çıkabilir, dikkatli olun.
  • 15 Nisan ve 8 Ekimdeki Ay tutulması sizin çalışma yaşamınızdaki gerçekleri aydınlığa kavuşturacak.
  • 26 Temmuz-13 Eylül günlerinde iş anlaşmalarında toplantılarda rekabet artabilir, düşmanca tavırlar öne çıkabilir. Uzlaşmaya çalışın. Tartışmalardan uzak kalın.
  • 23 Ekim Güneş tutulmasıyla birlikte ortak yürüttüğünüz işlerin projelerin seyri değişebilir. İş ilişkilerinde çıkan krizler zorunlu ayrılıklara yol açabilir.
  • 4 Aralıktan sonra iş yaşamınızda ve kariyer planlarınızda daha hırslı, yenilikçi ve cesur adımlar atabilirsiniz. Bazılarınız iş değişikliği yaşayabilir.

Ne olursa olsun Sizin Yıldızınız hep parlak ve Yüksek olsun…

Photo edited with http://www.tuxpi.com

Metafizik Uzmanı – Astrolog