Yıldızname Bakım Çalışmaları

Yıldızname, kökeni Osmanlılar dönemine uzanan, Türk-İslam felsefesinin içinde yer bulmuş ve günümüze kadar gelen en eski kehanet yöntemlerinden biridir. Aslında günümüzde falcılık olarak adlandırılan Yıldızname, kesinlikle falcılık değildir. Diğer kehanet yöntemleri gibi herhangi bir materyal kullanılmaz. Yıldızların konumları ve insanlar üzerinde bıraktığı etkiler ile hayat bulan bir yöntemdir. Yıldızname ile doğduğunuzdan ölümünüze kadar olanları, başınıza gelebilecekleri, geçirebileceğiniz kazaları, hastalıkları keşfetmeye yarar. Uzaktan da yıldızname bakımları yapılabilir.

Osmanlılar döneminde sultanlar savaşa çıkmadan önce yıldıznameye baktırır ve buna göre hazırlıklarını yaparak savaşa giderlermiş. Ancak günümüz insanı yıldıznameyi tamamen fal amaçlı kullanmakta bunun yanında işinde uzman olmayan, tecrübe edinmemiş insanlar tarafından yapılan yıldızname bakımları insanları daha tehlikeli sularda yüzmeye yönlendirmektedir.

Yıldızname ile neler öğrenilebilir?

  • Yıldızname bakımı yaptırarak ruhsal durumunuzla ilgili bilgiler alabilirsiniz.
  • Yıldızname ile başınıza gelebilecek olayları, kazaları, hastalıkları öğrenme imkanı bularak buna göre tedbirlerinizi alabilirsiniz.
  • Özellikle günümüzde ilişkiler üzerine, kariyer üzerine birçok kişi yıldızname bakımı yaptırarak ilişkileri için uyum analizi yaptırmakta kariyer, iş anlamında işlerinin olumlu ya da olumsuz yönlerini görebilmektedir.
  • Yıldızname ile olan hastalığınızın tedavisinde kullanılabilecek şifaları öğrenebilir ve buna göre şifacılardan şifalanabilirsiniz.

Yıldızname bakımı nasıl yapılır?

Yıldızname bakımında en önemli şey ebced hesabını bilmek ve Arapça’yı da iyi derecede bilmek önemlidir. Her yıldız bir burcu temsil eder. Buna göre yapılan yıldızname bakımında kişinin şansı, hastalıkları, ilişki durumu, işi, kariyeri, aile ilişkileri gibi konularda birçok konuda bilgi sahibi olmak mümkündür. Yıldızname bakımı yapılırken burç önemlidir. Eğer burcunuzu bilmiyorsanız yapılacak Ebced hesabıyla burcunuzu bulabilirsiniz. Burcunuza göre yapılacak yıldızname bakımları ile isterseniz sadece kendiniz için isterseniz eşiniz, birlikte olduğunuz kişi için aynı işlemler yapılarak yıldızname bakımı yapılır.

Yıldızname bakımı tek kişi ya da çift kişi bakılabildiği gibi aynı zamanda resimlere göre de bakılabilmektedir. Yılların tecrübesini biriktirmiş, metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’na başvurarak yıldızname bakımı yaptırabilir ve hayatınızın akışını yıldızname analizinizden çıkacak sonuçlara göre yönetme ve düzenleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAKIM FORMLARI

Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat’ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.
DEVAMINI OKU

Sosyal Medya Hesaplarımız