Özel Bakımlar

Her insanın hayatında gizli kalmasını istediği birçok taraf vardır. Ancak bu gizli tutulan şeyler zamanla insanı boğmaya ve bazı sorunlar yaratmaya başlar. Kişi işin içinden çıkamaz olur. Başkalarıyla paylaşılamayan, özel kalması istenen bazı durumlar vardır. Bunun için özel bakımlar kişiye has bakımların yapıldığı ve içinde Yıldızname bakımlarının da bulunduğu bir bakımdır. Sadece kişiye özel olarak bakılır ve yorumlanır.

Özel bakımlar, yıldızname bakımının yanı sıra kişinin ihtiyaç hissettiği tüm konularda çözüm üretilebilecek, farklı yöntemlerin kullanıldığı bir işlemdir. Özel bakım yöntemiyle kişinin öğrenmek istediği soruların cevapları en net ve doğru şekilde ortaya çıkmaktadır.

Herkes özel bakım yaptırabilir mi?

İster evli ya da nişanlı olun ister sözlü, isterseniz aile ilişkileri isterseniz özel ilişkiler hatta işiniz için olsun özel bakım yaptırabilirsiniz. İsterseniz tek kişi olarak baktırabilir isterseniz eğer ikili ilişkiler için de yaptırma imkanı bulunmaktadır. Ancak sadece seanslar sırasında birebir görüşme şeklinde yapılır. Özel bakım yapılacak kişi ya da kişiler ile özel bakımı yapacak kişi yüz yüze olmalıdır.

Özel bakım neyi kapsar?

Özel bakım sadece yıldızname haritası çıkarılarak yapılmaz. Yıldızname haritasının yanında kişinin doğum haritası, ilişki ve kişilik analizleri, yükselen burcu, gelecekle ilgili tahminler yapılır. Çoğu kişi hayatının özel anlarını, özel parçalarını kimseyle kolay kolay paylaşamaz ve bazı durumlarda bu anların yarattığı manevi sorunlar yüzünden sıkıntıya düşebilirler. Hemen her türlü konuda özel bakım yaptırarak hayatınızı etkileyebilecek olayları keşfedebilir, hayatınızı bu keşfettikleriniz doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.

Özel bakım sadece kişiye özel yapılan ve istediği, içinden çıkamadığı, çözüme ulaştırmak istediği her türlü konuda yapılabilir. En gizli konularınızda bile özel bakım yaptırarak sorunlarınızı nasıl çözümleyebileceğinizi, kişilerle nasıl iletişime geçebileceğinizi görebilirsiniz.

Sorununuz ne olursa olsun her türlü konuda özel bakım yaptırarak hayatınızı altüst eden ya da hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz sorunlarla nasıl başa çıkabileceğinizi yaptıracağınız özel bakımlar sayesinde çözüme ulaştırabilirsiniz.

Özel bakım yaptırmak için mutlaka ön araştırma yapmalı ve konusunda uzman, tecrübe sahibi kişilerden destek almalısınız. Bunun için yıllarını metafiziğe ve astrolojiye, havas ilimlerine vermiş olan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu’ndan destek alarak isterseniz tek isterseniz çift kişilik özel bakım çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir